Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Aysal'ın 32. güne damga vuran sözleri

27.01.2012 10:00
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, taraftarlarının Başbakan Erdoğan'ı ıslıklamasıyla ilgili konuşurken müthiş bir iddia ortaya attı. ...

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, 32. Gün'de Mehmet Ali Birand'ın sorularını yanıtladı.

TFF'nin Olağan Üstü Genel Kurulu'nda alınan karardan, şike soruşturmasına kadar birçok konunun konuşulduğu programda Aysal'ın söylediği bir söz programa damgasını vurdu.
TT ARENA'YA ULAŞIM SORUNU

G. Saray Başkanı, maç bitiminde TT Arena'dan çıkışta sorunlar yaşandığını ve karayolları tarafından stada ulaşımın tam olarak bir türlü yapılamadığını belirttiği açıklamasının ardından ilginç bir şey söyledi.
Hava temizlemede hepa sistemli süper cihaz

Mehmet Ali Birand, Aysal'ın açıklamalarının ardından "Başbakan istese bir emirle bu sorunu çözer ama, o da biraz kırgın galiba" diye karşılık verince, Aysal ilginç bir açıklama yaptı.
20 MİLYON GALATASARAYLI OY VERDİ

TT Arena'nın açılışında yaşanan protestonun ardından Başbakan Erdoğan stadı terk etmişti. Galatasaray Başkanı Aysal, Birand'ın bu olayı hatırlatarak sorduğu soruya ilginç bir karşılık verdi.

Aysal, Başbakan Erdoğan'ın kin tutan biri olmadığını ve bundan daha önemli işleri olduğunu söyleyerek ekledi:

Galatasaray'ın 25 milyon taraftarının hemen hemen 20 milyonunun ona oy verdiğini tahmin ediyorum. O yüzden bu noktada Başbakan'ın bizimle bir sorununun olduğunu sanmam. 

 

 

Bu haber toplam 5008 defa okunmuştur
Hadi ordan
Zübeyr
Ajan birand şimdi de futbol ve taraftar üzerinden iktidarı düşürme derdine düşmüş, kah fener taraftarını kışkırtıyor kah galatasaray. Futbol ve taraftarlık bu ülkede önemlidir ama istikrar çok daha önemlidir sayın MAB. Fosilleşmiş en kromen' ler düşün artık yakamızdan.
27 Ocak 2012 Cuma 15:03
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri