Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray'da hoca ve yarcımcıları belli oldu

20.11.2015 17:33
Galatasaray, teknik direktörlük konusunda Mustafa Denizli ile anlaşma sağladı. Denizli'nin yardımcıları Emre Aşık ve Ergün Penbe olacak.

 Galatasaray'da teknik direktör arayışları devam ederken; sarı-kırmızılı yönetim de "hoca"konusunda adeta ikiye bölündü!

DURSUN ÖZBEK DENİZLİ DEDİ

Sporx'in haberine göre Sarı-kırmızılı yönetimde yer alan "genç yöneticiler", yabancı bir teknik adamın takımın başına getirilmesini isterken; başkan Dursun Özbek ise oyunu Mustafa Denizli'den yana kullandı. Yönetim içerisinde yapılan görüşmelerde son sözü söyleyen Dursun Özbek, "Mustafa Denizli" dedi ve Denizli ile ilk görüşmeler yapıldı. Denizli ile yapılan ilk görüşmelerde prensip anlaşması sağlayan sarı-kırmızılı yönetim de, ikinci görüşmeyi bizzat başkan Dursun Özbek yaptı.

NİŞANTAŞI'NDA BULUŞTULAR

Mustafa Denizli ile Nişantaşı'ndaki bir otelde bir araya gelen Dursun Özbek, deneyimli teknik adamla yaptığı görüşmede kulübün içerisinde bulunduğu ekonomik durumu ve ocak'ta yapılması planlanan hamleleri aktardı. Denizli'nin sözleşme süresindeki şartlarını da kabul eden Özbek, deneyimli teknik adam ile anlaşmaya vardı.

DENİZLİ'NİN İKİ YARDIMCISI DA BELLİ OLDU

Mustafa Denizli'nin yardımcıları konusunda da anlaşma sağlayan Dursun Özbek, deneyimli teknik adamı pazar günü resmi olarak açıklaması bekleniyor. Ümit Davala, Hasan Şaş, Tugay Kerimoğlu gibi isimler ile beraber anılan Mustafa Denizli'nin sarı-kırmızılı kulüpteki yardımcılarının Ergün Penbe ve Emre Aşık olacağı öğrenildi.

Bu haber toplam 2404 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri