Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray'dan 'Topuz' açıklaması!

25.04.2012 21:43
Basında yer alan Fatih Terim ile Mehmet Topuz arasındaki iddia edilen sarsıcı dialoga G.Saray'ın internet sitesinden açıklama geldi.

Derbi galibiyeti sonrası Fenerbahçe'nin koridordaki sevincine müdahale eden Fatih Terim'in, Mehmet Topuz'un "şok" yanıtıyla şaşkınlık geçirdiği iddia edilmişti. Peki sarı kırmızılılar bu habere ne yanıt verdi?
 
 

Sarı kırmızılı kulübün resmi internet sayfasından yapılan açıklama şöyle:
"Bugün bir yayın organında terbiye sınırlarını zorlayan bir başlık ile verilen aynı zamanda sosyal medyada da yayılan
, Teknik Direktörümüz Fatih Terim'in de dahil edilmeye çalışıldığı iddia üzerine, taraflardan beklediğimiz açıklama gelmemesi bilgi verme zorunluluğu doğurmuştur.

 

Habere başlık olan kelimelerin, ahlaklı hiçbir futbolcunun hatta insanın ağzına yakışmayacağı hepimizin malumudur. Ayrıca maç bitiminde koridorlarda iddia edildiği gibi bir diyalog gerçekleşmemiştir. Yaşandığı iddia edilen süreç içinde gerek teknik direktörümüz gerekse yanında bulunan yöneticilerimiz böyle bir söyleme tanıklık etmemişlerdir.

 

Kaldı ki böyle bir sözü, değil Sayın Fatih Terim'e, herhangi bir Galatasaraylı'ya söyleme girişimi sadece ahlaksızlık değil, aynı zamanda en hafif şekliyle bir seviyesizliktir. Ne olaya mevzu edilen futbolcunun, ne de herhangi bir Fenerbahçeli futbolcunun böyle bir duruma düşebilecek konumda olmadığına da inancımız tamdır.

 

Ayrıca hocamız Sayın Fatih Terim'in ve yönetimimizin futbol dünyasına örnek olacak misafirperverliği ve yardımseverliği maçın temsilcisinin resmi raporunda da belirtilerek tescillenmiştir."

 
 

Bu haber toplam 1548 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri