Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PATRİOTLARIN GÖLGESİNDE KILINAN NAMAZ KABUL OLMAZ!

28.12.2012 00:45
Gazeteci Yazar Nureddin Şirin'den ilginç çıkış
Kudüs İslami Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin genel merkezinde düzenlenen konferansta konuşan Gazeteci Yazar Nureddin Şirin, “Patriot füzelerinin gölgesinde kılınan namaz kabul olmaz” dedi. 
 
Saadet Partisi'nin 01 Ocak 2013'te Gaziantepte düzenleyeceği "Patriot füzelerine hayır" mitingi için, "onurlu bir duruş" diyerek tebrik eden Şirin," Ben Patriotların gölgesinde kılınacak namazı Allah'ın kabul edeceğine inanmıyorum! Patriotların gölgesinde Allah'a yapılan secdeyi Allah'ın kendisine yapılmış secde olarak kabul edeceğine inanmıyorum! Sadece hassasiyet anlamında söylüyorum, yoksa kimse "kıldığımız namazlar nereye gidiyor?" demesin. Ben o Patriotlar gölgesinde namus, iffet, haya ve şeref değerlerinden söz edileceğine de inanmıyorum. Ne yaptıkları ve ne yapmak istediklerini bildiğimiz için biz de diyoruz ki; "Heyhat minne zilleh!". Biz de diyoruz ki, "Allah razı olmaz, melekleri razı olmaz, peygamberleri razı olmaz. Bize temiz ve helal süt emziren annelerimiz razı olmaz buna!" Hani derler ya "biz haram süt içmedik" diye. O zaman belli olsun, kim helal süt içmiş, kim haram süt içmiş." ifadelerini kullandı.
Kaynak:
Bu haber toplam 4158 defa okunmuştur
hainik diz boyu olursa
hursit dilaver
patriyotlar dışardan gelecek füzeler,şehirlerimizi yıkmasın diye havada imha edici roketler.buna PKK karşı çıkacak tabi.İPli TİPli tayfa,ÇAY ÇAY,DAYDAY dernekleri ile o meşhur T.gençler birliği falan da karşı çıkar.çünkü,savaş olsun patriyot olmasın,türk şehirleri bombalansın ve AKP böylece düşer diye düşünürler.hainlik tabi.ama saadet p.ne oluyor yahu.bunlardan ne farkı var.hala mı iran muhabbeti.türkiyenin en büyük düşmanının iran olduğunu taa erbakandan beri anlamadılar mı. teskereye hayır dediklerinde artık kuzey ıraka sadece uzaktan bakacağımızı bilmiyorlar mıydı.hainlik değil mi bu.yani şimdi ırak,suriye ve iran şii hattı kuruldğunda sünni saadetçilerin başı göğe mi erecek.TESKERE REDDOLDUĞUNDA SEVİNEN CHP YANINDA PKK DA ÇOOK SEVİNDİ VE HEMEN AMERİKAYA,YAHU BIRAKIN TÜRKLERİ,GELİN İŞTE KUZEY IRAK,HAVAALANI, ARSA,YATACAK YER..İNİN AŞAĞIYA,GÖNDERİN GEMİLERİ dedi .sonra da bunun acısını amerika ergenekondan aldı.neydi oylama günü o asker rahatsız manşeti.o hayır çok iş açtı başımıza.
28 Aralık 2012 Cuma 01:07
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri