Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Provokatörlüğün fotoğrafı

05.06.2014 10:00
Gaziosmanpaşa'da HDP'lilerle Ülkücüler arasındaki gerginlikte bir şahısın görüntüleri sosyal medyayı salladı. Görüntülerde her iki safın da ön sıralarında yer alan şahısın, yaptığı zafer işareti ve bozkurt işareti dikkat çekti.

O kişi provokatör mü?

 
Gaziosmanpaşa'da başlayan Öcalan gerginliği hala sürüyor. İlçede çekilen bir fotoğraf karesi ise sosyal medyada bir hayli tartışıldı.
 
Geçtiğimiz hafta bir grup göstericinin HDP'lilerin bulunduğu alana gitmesiyle tansiyon yükselirken, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf yine kafaları karıştırdı.
 
İKİ GRUP BİRBİRİNE GİRDİ
 
Geçtiğimiz hafta bir yaklaşık 50 kişilik bir grup, HDP'nin açtığı standı protesto etti. Karşılıklı suçlamalar bir süre sonra yerini taşlı sopalı kavgaya bıraktı. Bozkurt işareti yapan protestocu grup, polis tarafından bölgeden uzaklaştırılırken gerginlik hafta boyu devam etti.
 
KAFA KARIŞTIRAN FOTOĞRAF
 

Gaziosmanpaşa'da ayrı tarihlerde çekilen iki fotoğraf karesi kafaları karıştırdı. HDP'li grup arasında yer alan ve zafer işareti yapan pempe tşörtlü bir gösterici, farklı bir fotoğraf karesinde ise bozkurt işareti yapan Ülkücü grupla yürüyor.

 

Bu haber toplam 1646 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri