Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gençlik Konfederasyonundan ‘’ Temiz Siyaset ‘’ Çağrısı

18.05.2011 18:02
Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan açıklama da ‘’Temiz Siyaset’’ çağrısı yapıldı

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan yazılı açıklama da ,Türkiye’de ‘’ Temiz Siyaset’’ çağrısı yapılırken,siyasete kirli oyunların bulaşmaması gerektiğinin altı çizildi. Açıklamada ayrıca,son günlerde medyana gelen ‘’Kaset’’ olaylarına değinilirken,MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin olaylara kayıtsız kalmadığı,gençler tarafından takdirle karşılandı.

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan açıklama da ‘’Temiz Siyaset’’ çağrısı yapıldı. Konuyla ilgili bir yazılı açıklama yapan Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu,artık siyasette kirli oyunların olmaması gerektiğini,kaset olaylarının da seçim öncesine gelmesinden dolayı kaygı duyduklarını belirtti. Cevahiroğlu’’ Gençler artık temiz siyaset istiyor. Kaset siyaseti ile ülkede siyaset yapılamaz. Hele ki 12 Haziran seçimleri öncesi böylesi olayların çıkması çok vahim. Türk Gençliği artık böylesi kirli siyaset istemiyor. Burdan tüm siyasi liderlere temiz siyaset çağrısı yapıyoruz. Geleceğin teminatı olan biz gençler siyasetin de teminatı olduğumuzu herkesin bilmesi gerektiğini söylüyoruz. Ve temiz siyaset için herkesi bu çağrıya destek vermesi için bekliyoruz’’ dedi.

Gençliğin Bayramı Kutlu olsun

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Basın ve Medya Başkanlığından yapılan açıklama ayrıca 19 Mayıs Gençlik bayramı da kutlandı. Tüm ülke gençliğinin bayramının adeta bayram havasında geçmesi dileği tutulurken barış ve kardeşlik içersinde bir bayram havasında geçmesi arzulandı.

Kaynak:
Bu haber toplam 4092 defa okunmuştur
feridun cevahiroğlunun gerçek yüzü
alp hoca
feridun cevahiroğlu beni dolandırdı. ben kktc de yaşamaktayım. bu insan kendini üst düzey yetkili diye tanıtıp herkesi dolandırmaktadır. kktc emniyet birimlerine tüm bilgilerini verdim. az kaldı bu adamı enselemelerine. telefonlarını arıyorum kktc numarasıyla açmıyor. numarası 0532 254 17 85 . benim gibi dolandırılanlar varsa arasın hakkını arasın.
20 Ocak 2012 Cuma 15:02
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
yorum
gencay eroğlu
bu insan yani feridın cevahiroğlu ruh hastasıdır. yıllardır kahramanmaraştan kovuldu. ailesi bile kabul etmşyor bu adamı. dolandırdığı adamların sayısı bile belli değildir. böylesi insanlara itibar etmeyin. söylediklerinin tamamı yalandırç yok arkamda beş yüz bin üye varç cebinde beş yüz lirası olmayan adamın arkasında 500 bin kişi olamaz....
20 Ocak 2012 Cuma 14:19
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
çok önemlidir
murat aslan
http://www.kibrispostasi.com/index.php/cat/35/news/69006/PageName/KIBRIS_HABERLERI http://www.yeniduzen.com/detay.asp?a=38315&z=19 Kendisini Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu olarak tanıtan kişinin şimdiye kadar olmayan kurumun başındaki kişi olarak dört cumhurbaşkanı, iki Başbakan ve çok sayıda yabancı ülke büyükelçilerini ziyaret ettiği iddia ediliyor. Ziyaret edilen kişiler arasında Rauf Denktaş, Mehmet Ali Talat, Derviş Eroğlu, İrsen Küçük, Serdar Denktaş gibi isimler de var. Kıbrıs Postası Kıbrıs Postası’nın elde ettiği bilgilere kendisini Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu olarak tanıtan kişinin olmayan bir kurumu temsilen ziyaretler gerçekleştirdiği ve uluslararası arenada faaliyet gösterdiği iddiaları oldukça ciddi... Dolandırıcı olduğu savunulan Feridun Cevahiroğlu’nun TC Genelkurmay Başkanlığı’nı bile ziyaret ettiği belirtilirken, ziyaretçi listesi ise oldukça kabarık...
02 Ocak 2012 Pazartesi 12:53
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri