Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hagi Kazım hakkında konuştu

05.01.2011 15:31
Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi verdiği transfer listesinde Kazım'ın da adının olduğunu söyledi.

Süper Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Galatasaray'da teknik direktör Gheorghe Hagi yeni transfer Colin Kazım hakkında açıklamalarda bulundu.                    

 

Hagi, "Kazım benim istediğim bir oyuncuydu. Takımımıza büyük katkıda bulunacak. Onun arzusuna ve hırsına güvenerek onu istedim. Özellikle ofansif anlamda bize büyük katkıda bulunacak. Tabii biraz sabırlı olmamız gerekiyor." dedi.

'Kazım'ın özel hayatı hep tartışıldı. Galatasaray'da düzelecek mi?' şeklindeki bir soruya Hagi, "Bu konuyla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Benim için çok iyi bir oyuncu ve milli takım oyuncusu. Kendisiyle de konuştum. Burada çok güzel işler yapacağına inanıyorum. Kazım çok iyi bir oyuncu, iyi bir verim yapmasını bekliyorum. Verdiğim transfer listesinde Kazım'ın da adı vardı." diyerek cevapladı.

Hagi Pino ile ilgili olarak ise, "Pino'ya da geç kaldığı için kızgınım. Ama göstereceği performansla kendini affettirmeli." dedi.

'Disiplininizle tanınan bir teknik direktörsünüz gerçekleşen ve ismi geçen oyunculara baktığımız zaman bir çelişki yok mu?' şeklindeki soruya Hagi, "Bunu tabi siz söylüyorsunuz, bu sizin sorununuz. Ben yalnızca kaliteli oyuncular istiyorum ve Kazım'ın da takıma artı kazandıracağını düşünüyorum. Benim düşündüğüm oyuncular gelince daha güçlü bir takım oluruz." diyerek yanıt verdi.

Taraftar sitelerinde Kazım transferine büyük tepkiler var sorusunu ise Hagi şöyle yanıtladı: "Ben sadece bu tranfseri teknik olarak değerlendirdim. Oyuncuların vereceği katkıyı hep birlikte göreceğiz." 

sporx.com

Bu haber toplam 1608 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri