Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gezi Parkı'nı birbirine kattılar

19.07.2013 03:07
Taksim Gezi Parkı'nda seyyar çay satıcılığı yapan bir vatandaşla bir grup arasında kavga çıktı.
Sivil ve Çevik Kuvvet Polisleri kavgayı büyümeden ayırdı. İddialara göre çay satıcısı arkadaşlarını toplayıp yine Gezi parkına gelince tekrar kavga çıktı. Kavgayı ayıran polis ekipleri 2 kişiyi gözaltına aldı.
 
Taksim Gezi Parkı'nda iddialara göre saat 18.00 sıralarında park içinde seyyar çay satıcılığı yapan bir vatandaş yanlışlıkla parkta oturan bir vatandaşın üzerine çay döktü. Çay satıcısı ve üstüne çay dökülen vatandaşın yakınları arasında kavga çıktı. İki grup arasında çıkan kavgayı Gezi Parkı etrafında bekleyişini sürdüren Sivil ve Çevik Kuvvet ekipleri araya girerek sakinleştirdi. Üzerine çay dökülen vatandaş için tedbir amaçlı olarak Gezi Parkı'na ambulans geldi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalede bulunduğu vatandaşın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bu esnada bir grup vatandaş görev yapan basın mensuplarına tepki gösterdi.
 
ADAM TOPLAYIP SOPALARLA GELDİLER
 
Bu arada, kavgaya karışan çaycılar, arkadaşlarını toplayarak tekrar Gezi Parkı'na geldi. Çaycılarla, diğer grup arasında sopaların kullanıldığı bir kavga daha başladı. Bu kavgaya da polis müdahale etti. Polis iki kişiyi gözaltına aldı.
 
 


 

Bu haber toplam 1372 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri