Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gezi teröristlerini aklama görevi Hürriyet'in..

18.07.2013 03:23
Gezi ayaklanması süresince insanları provoke eden ve isyana teşvik eden haberlere imza atan Hürriyet gazetesi, bu kez de Gezi eylemcilerini aklama görevini üstlendi. Hürriyet, eli silahlı teröristleri aklamak için bakın ne yaptı...

Gezi Parkı ayaklanması sırasında provoke eden haberleriyle ayaklanmaya destek veren Hürriyet, ayaklanmayı masumlaştırma operasyonunu sürdürüyor. Gezi ayaklanması sırasında ele geçirilen tüfek ve tabancaları görmeyen Hürriyet, eylemcilerin kullandığı deniz gözlükleri ve baretleri ön plana çıkararak Gezi ayaklanmasını masumlaştırmaya çalıştı.

Gezi ayaklanması sırasında ele geçirilen silah ve malzemeler basına gösterildi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nün operasyonlarında ele geçirilen malzemeler arasında av tüfeği, pompalı tüfek, tabancalar, coplar, kelepçeler, gaz maskeleri, sopalar, inşaat eldivenleri, deniz gözlükleri, baret, sapanlar, boş gaz bombası fişeği ve spreyler yer aldı. 

Ancak Gezi ayaklanması sırasında halkı provoke eden ve ayaklanmaya destek veren Hürriyet sergilenen bu malzemeler arasında yer alan av tüfeği, pompalı tüfek ve tabancaları görmeyerek, sanki sadece baret ve deniz gözlüğü ele geçirilmiş gibi verdi.

Gazetenin twitter hesabından yapılan haberin anonsunda "Polis, Gezi operasyonunda ele geçirdiklerini sergiledi:Deniz gözlükleri, sapanlar, baretler..…" ifadesi kullanıldı. Habere eklenen fotoğrafta üst sıralarda yer alan tüfek ve tabancaları göeremeyen Hürriyet, en altta yer alan baret ve deniz gözlüğünü ön plana çıkararak ayaklanmaya katılan teröristleri aklamaya çalıştı.

İŞTE HÜRRİYET'İN GEZİ'Yİ AKLAMA OPERASYONU

KAYNAK: ROTAHABER

  

Bu haber toplam 2032 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri