Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gezi'de Kayboldu

06.08.2013 11:52
Gezi eylemlerini bir kez daha gündeme taşımak için 'kaçırıldım' iddiasını ortaya atan 'terzi yamağı' Barbaros Şansal, polis ekipleriyle birlikte kaçırıldığı evi 12 saat boyunca bulamadı

Bir sosyal medya yalanı, sahibiyle birlikte patladı. 36 saat boyunca sosyal medyada terzi yamağı Barbaros Şansal'ın kaybolduğu ya da gözaltına alındığı ileri sürüldü. Daha sonra Şansal'ın, kaçırılmadığı ortaya çıktı. Sosyal medyada alay konusu olan Şansal, Asayiş Şubesi Ağır Suç Bürosu polisleriyle birlikte yaklaşık 12 saat boyunca Pirinççi köyünde kaçırıldığını iddia ettiği evi aradı.

155 POLİS'İ ARAMADI!
Özel ekip kurulmasına rağmen evi bir türlü gösteremeyen Şansal, sosyal paylaşım sitelerinde de alay konusu oldu. Modacı Yıldırım Mayruk'un çırağı Barbaros Şansal'ın cevap veremediği sorular da gündeme damga vurdu. O sorulardan bazıları şöyle: Barbaros Şansal Halk TV'ye konuştuktan sonra attığı tweette, kendisini sivil polislerin gözaltına almaya geldiğini söyledi. Ancak neden 155 Polis İmdat'ı aramadı. Şansal kaçırıldığını söyledikten sonra evine geldikten sonra da neden 155 Polis İmdat'ı ya da polis merkezini aramadı? Neden önce bir haber sitesini arayarak kaçırıldığını anlattı? Kendisini kaçıran kişiler sadece nasihat ettiler ise Şansal'ın cep telefonunu neden vermediler? Şansal kaybolmadan önce ve sonrasında kimlerle görüştü?

KOLÇAK'TAN SERT TEPKİ
Barbaros Şansal'ın 'kaçırıldım' açıklamalarına şarkıcı Harun Kolçak da twitter'dan tepki gösterdi: Kaçırılırken o meşhur ceketi giyseydin sahtekar Pu... Bazı insanların kafası i.... oluyor.

OLAY TAM BiR TEZGAH
* Levent Kırca ve Barbaros Sansal gezi ruhunun tiyatrocuları orta oyuncuları ve meddahları oldular ; gezinin gazı kaçtı.
* Gezi yalanlarına bir yenisinin eklenmesine vesile olan modacı Barbaros Şansal, arkadaşıyla birlikteymiş.
* Barbaros Şansal vakası polisiye değildir. Ayrıca kendisi de ailesi de şikayetçi olmadı! Olay tam bir tezgah.
* Tencere tava, terzi yamağı Barbaros aynı hava.
* Müftü karısı konusu kadar,sığ çiğ yalan,zerre inandırıcılığı olmayan bir hal,sizi daha akıllı umardım oysa!
* Gezi eylemlerinin ne kadar gereksiz olduğunu anladım. Teşekkürler Şansal.
* Yalancının mumu yatsıyı bulmadan söndü be Barbaros.
* Kadir Gecesi, yalanla iftira ile karalama yapıyorsun. Çok yazık.

TAKVİM

Bu haber toplam 1842 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri