Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gökçek'den çarpıcı Kılıçdaroğlu iddiası

03.03.2013 02:28
Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Melih Gökçek, önce Kılıçdaroğlu için dua etti, arından da çarpıcı bir iddiada bulundu.
Gökçek, Aydın Kültür Merkezi’nde AK Parti İl Teşkilatı’nca ”Lider Ülke Türkiye, Yerel Yönetim Programı” adı altında düzenlenen toplantıya katıldı.
 
Toplantıda Ankara’da bugüne kadar hayata geçirdikleri projeler ile 2013 hedefleri hakkında bilgi veren Gökçek, ”Vizyonumuz dünya belediyelerine hizmet anlayışı ve sunumunda esin kaynağı olmak” dedi.
 
Gökçek, belediye olarak altyapı çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyeciliğe de büyük önem verdiklerini, bunun en az altyapı çalışmaları kadar önemli olduğunu vurgulayarak, ”Bu hizmetleri yapmadığınız takdirde kentte huzuru temin edemezsiniz” diye konuştu.
 
-Sarıgül değerlendirmesi- Sunumun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gökçek, Aydın’ı, belediyecilik anlamında bir şey kazandırılmamış ve kasabaya dönmüş halde bulduğunu söyledi.
 
Gökçek, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’ye geçip geçmeyeceğine ilişkin bir soru üzerine, ”Mustafa Sarıgül, CHP’den aday yapsınlar ya da yapmasınlar, seçilsin ya da seçilmesin, yerel seçimlerden sonra CHP Genel Başkanı olur. Kılıçdaroğlu da bunu biliyor, isterse iddialaşırım” dedi.

 Daha önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için attığı bir tweeti hatırlatan Melih Gökçek, "CHP'nin Mersin, İzmir, Antalya ve Eskişehir büyükşehir belediye başkanını televizyonda açık oturuma davet ettim. Hatta, 'Bir tanesi yetmez, dördünü gönder, yetmezse sen de gel' çağrısında bulundum. Defalarca bu çağrıyı tekrarladım. Halen cevap yok. Kılıçdaroğlu dediğiniz zaman ha suya yazılan yazı, ha Kılıçdaroğlu'nun sözü. İnternete 'Kılıçaroğlu'nun gafları' diye yazın öyle gaflarla karşılaşacaksınız ki mübalağa etmiyorum. 25 saniye içerisinde bir dediğinin tersini söylüyor. Allah Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başından eksik etmesin" dedi. 

Bu haber toplam 1846 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri