Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gökhan Ünal, Zapotocny ve İbrahim Akın

28.12.2010 16:24
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar'dan özel açıklamalar.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, Gökhan Ünal ve Zapotocny transferleriyle ilgili son durumu açıklarken, bitmek tükenmek bilmeyen İbrahim Akın ile ilgili transfer haberlerine de son noktayı koydu.

Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Gökhan Ünal'ı sezon sonuna kadar kiralayacaklarını söyleyen Dizar, bu transferde hiç bir pürüzün kalmadığını belirtti. Dizar, imzaların ise yarın atılabileceğini açıkladı. Gökhan Ünal transferinde opsiyon haklarının bulunup bulunmadığıyla ilgili olarak ise deneyimli yönetici buna gerek olmadığını Fenerbahçe ile çok iyi ilişkilerinin bulunduğunun altını çizdi.

Dizar, Zapotocny ve İbrahim Akın haberleri ile ilgili olarak ise şunları söyledi: "Zapotocny kadromuzda görmek istediğimiz bir isim. Bu transferde de önemli aşama kaydettik. Beşiktaş ile her konuda anlaştık, yalnızca oyuncunun Türkiye'ye gelmesini ve bir kez de onunla görüşmeyi bekliyoruz. Bu görüşmeden de olumlu sonuç çıkması durumunda Zapotocny'i de kadromuza katacağız.

İbrahim Akın, Gökhan Süzen ve diğer oyuncularımızla ilgili çıkan transfer haberleri ise tamamen asılsız. Bunların hiç bir temeli yok, bize şu ana kadar ulaşmış bir teklif de yok. Ayrıca bir teklif gelse de oyuncularımız asla satmayı düşünmüyoruz. Bu sezon önemli hedeflerimiz var ilk 5 içinde yer alarak Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz." 

sporx

Bu haber toplam 1642 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri