Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gökyüzü Koleji’nde “ŞENLİK” Daveti Var!

11.06.2013 16:54
Özel Gökyüzü Eğitim Kurumları “Geleneksel 16. Gökyüzü Şenliği” ile etkinlik ve sürprizler dolu bir güne imza atmaya hazırlanıyor.

Eğitim alanındaki başarı ve atılımları ile adından sürekli söz ettiren, Gökyüzü Koleji, kendisiyle özdeşleşen faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. ”Geleneksel 16. Gökyüzü Şenliği” dopdolu bir program içeriğiyle, verimli ve keyifli bir gün hedefliyor.

Öğrenciler ve ailelerinin yanı sıra birçok katılımcının da bulunacağı şenlik, yoğun geçen bir eğitim ve öğretim yılının ardından keyifli ve unutulmayacak bir anı olmayı hedefliyor. Program boyunca, birbirinden farklı yarışmalar, ödül törenleri, turnuvaların yanı sıra, panayır, kermes gibi çeşitli etkinlikler yapılması da planlanmaktadır.

Lokasyon olarak, Gökyüzü Koleji Esenkent Kampüsü olarak belirlenen , ‘‘Geleneksel 16. Gökyüzü Şenliği” 12.06.2013 Çarşamba günü, 15:00-22:30 saatleri arasında, 2 bölüm halinde gerçekleştirilecektir.

Gençlere ve geleceğe bir armağan olarak planlanan Gökyüzü Şenliği, başarılı gençlerin ödüllendirilmesi, yeteneklerin ortaya çıkarılması ve ortak duyguların geliştirilmesi açısından büyük sorumluluk ve önem taşımaktadır. 

Bu haber toplam 8396 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri