Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gözü Dönmüş Eylemciler Bunu Da Yaptı

04.06.2013 11:34
Taksim Gezi Parkı'ndaki olayları provoke eden yüzü maskeli bir gurup, bir tinerciye ekmek bıçağı vererek polisi bıçaklamasını istedi.

Taksim Gezi Parkı'ndaki olayları provoke eden yüzü maskeli bir gurup, bir tinerciye ekmek bıçağı vererek polisi bıçaklamasını istedi. Tinerci, yüzü maskeli gurubun istediğini yapmaya çalışırken, son anda fark edildi. Polis tarafından fark edilen tinerci yaka paça etkisiz hale getirildi.

Olay saat 18:00 sıralarında Dolmabahçe'de yaşandı. Taksim Gezi Parkı'ndaki olayları provoke eden yüzü maskeli bir grup, bir tinerciye ekmek bıçağı vererek polisi vurmasını istedi. Tinerci, yüzü maskeli grubun istediğini yapmaya çalışırken, son anda fark edildi. Polis tarafından fark edilen tinerci yaka paça etkisiz hale getirildi. Tinerci bıçaklama girişiminde bulunurken, yüzü maskeli grup polise taş ve cam şişe atmaya devam etti.

Polise taş atan grup, bir polisi burnundan yaraladı. Grubun attığı taş ile yaralanan polis memuru, olay yerindeki arkadaşları tarafından tedavi edildi. Tedavi edilen polis memurun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yüzü maskeli grubun polise taş atması devam ederken, polis saldırı karşısında sessiz kalmaya devam ediyor.

Polis ekiplerince etkisiz hale getirilen tinercinin ise serbest bırakıldığı öğrenildi.

Bu haber toplam 2490 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri