Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Graffiti Nedir

21.07.2011 12:19
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi ve Kültür A.Ş., duvar yazıları ve resimler yoluyla kendini ifade etme sanatı olan Graffiti’nin Türkiye’de tanınması ve yaygınlaştırılması amacıyla uluslararası bir festival düzenliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi ve Kültür A.Ş., duvar yazıları ve resimler yoluyla kendini ifade etme sanatı olan Graffiti’nin Türkiye’de tanınması ve yaygınlaştırılması amacıyla uluslararası bir festival düzenliyor. ‘Meeting of All Stars- Yıldızların Buluşması’ sloganı ile düzenlenen Graffiti Festivali, 24 temmuzda Taksim Gezi Parkı’nda gün boyu sürecek etkinliklerle Power Fm sponsorluğunda yapılacak.

Bu haber toplam 8392 defa okunmuştur
ışıkları kapat
erman er
Muhafazekar oy veren bey
21 Ağustos 2011 Pazar 00:01
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
güzel faaliyet
yasin bozdağ
gençlerin grafiti gibi içlerindeki sanat duygularını yansıtabilecekleri faalyetler düzenledikleri için belediyeyi tebrik ederim.
25 Temmuz 2011 Pazartesi 23:58
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
anlamıyorum
Zübeyr
Ben bu muhafazakar insanların oyuyla seçilen belediyeleri anlamıyorum arkadaş, grifiti nedir? illa sanat yapacaksan, neden hattı ebruyu daha popüler yapmıyorsun? Her tarafı heykel doldurdunuz, akşemsettin semtine heykelini diktiğinizi akşemsettine söyleseniz ne yapardı acaba? Hey gidi Kabe de ki putları tek tek deviren kutlu peygamberin ümmeti.
22 Temmuz 2011 Cuma 09:06
Beğendim (2)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri