Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray da Şikeye Bulaşmış mıdır?

14.07.2011 16:38
Mehmet Baransu, şike soruşturmasına adı karışmayan Galatasaray için ne dedi? Baransu "Galatasaray şikeye bulaşmış mıdır?" sorusuna nasıl cevap verdi?

Mehtap TV'de yayınlanan Sözün Erdemi programına katılan Gazeteci Mehmet Baransu, şike soruşturmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, şike soruşturmasının 7 aylık bir soruşturma olduğunu, şu anda sadece 7 aylık teknik takibin sonucunun konuşulduğunu ve Türk futbolunun temiz olmadığını söyledi.

"Galatasaray şikeye bulaşmış mıdır" diye soran Gazeteci Baransu, "bulaşmıştır bence" diyerek sorusuna cevap verdi. Mehmet Baransu, "bu sekiz aylık soruşturma ile ilgili söylemiyorum. Çünkü bu sekiz aylık soruşturmada Galatasaray'ın ismi geçmiyor. Sebebi de Galatasaray kendi derdindeydi, ligden düşmemeye çalışıyordu, Galatasaray bu sene çok kötüydü" dedi.

"Galatasaray'ın geçmişi çok mu temiz? Değil." diyen Baransu, kendisinin de bir Galatasaraylı olarak Galatasaraylı yöneticilerin neler yaptığını bildiğini, duyduğunu, kulağına geldiğini söyledi. Mehmet Baransu, bu yüzden bu soruşturmanın 20 yıl öteye gidebilmesi gerektiğini ifade etti...

Şike soruşturmasıyla ilgili daha dosyaların %30'unu bildiğini gördüğünü söyleyen Baransu, dehşete kapıldığını, belgelerde dehşet vari şeyler olduğunu belirtti...
 

Bu haber toplam 3748 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri