Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Gücünüz varsa Hakan'ı seçtirin'

14.04.2015 11:35
Okyanus Medyası, yazarlarıyla birlikte 'oy vicdanı' diyerek oy gücü olduğunu ima ederken. Sosyal medyada, 'Gücünüz varsa, Pensilvanya Prensi Hakan'ı seçtirin" yorumları yapıldı.

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FTÖ) yayın organı Zaman gazetesi yazarıEkrem Dumanlı, yine kalemiyle 'vicdan'a vurgu yaptı. 'Himmet' adı altında kandırdıklarını Cemaat olarak lanse eden Dumanlı, kime oy vereceği konusunu ele aldı ve "vicdani kanaatinize göre oyunuzu verin" dedi. Dumanlı'nın bu sözünün alt metni sosyal medyada çok güzel açıklandı. 

2 SEÇİMDE YIKILDILAR 

Bir sosyal medya kullanıcısı, "Dumanlı diyor ki, CHP'nin güçlü olduğu yerde CHP'ye, MHP'nin güçlü olduğu yerde MHP'ye, teröristleri destekleyen HDP'nin güçlü olduğu yerde HDP'ye oy verin"... Hala kendilerinin çok önemli bir oy potansiyali olduğunu iddia eden ancak 17-25 Aralık darbe girişimlerinden sonraki 2 seçimde de yerle bir olan Fethullahçı Terör Örgütü'nün yandaşlarına bir öneri yine sosyal medyadan geldi. 

CHP, MHP VE HDP FARK ETMEZ 

Oy gücü olduğunuza inanan Duman'a, "İstanbul 3. Bölge'den bağımsız aday olan Hakan Şükür'ü Meclis'e gönderin" yorumu yapıldı. 70 bin civarında oy alması gereken Şükür'e bu kadar oy bulamayan 'Cemaat' kılıfıyla dolaşan örgütün seçim sonra tam inzivaya çekileceği iddia edildi. 30 Mart Yerel Seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nde CHP için çalışan Fethullahçı Terör Örgütü üyelerinin bu kez CHP, MHP ve HDP için yollara düştüğüne dikkat çekildi.

Takvim

Bu haber toplam 1496 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri