Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gül: Bu Resim ve Fotoğraflar Sizleri Kaydediyor

10.11.2013 13:05
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 10 Kasım anma töreninde yan yana oturan Başbakan Erdoğan ile yardımcısı Bülent Arınç'ı fotoğraf çekilirken uyardı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 10 Kasım anma töreninde yan yana oturan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yardımcısı Bülent Arınç'a medya mensuplarının yoğun ilgi göstermesi üzerine, "Bu resim ve fotoğraflar sizleri kaydediyor." dedi.

TÖREN DÜZENLENDİ

Atatürk'ün vefat yıl dönümü nedeniyle Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu tarafından Milli Kütüphane'de anma töreni düzenlendi.

CEMİL ÇİÇEK İLE SOHBET ETTİ

Tören için önce Tbmm Başkanı Cemil Çiçek, ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan salona geldi ve protokolün ön sırasında oturanlarla tokalaştı.Cumhurbaşkanı Gül'ü beklerken Çiçek ile Erdoğan oturdukları yerde ağızlarını kapatarak bir süre sohbet etti.

ARINÇ TEREDDÜT YAŞADI

Ardından, Cumhurbaşkanı Gül ile birlikte Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, anma için salona geldi. Gül, protokolün önünde oturanlarla el sıkıştı, ardından gelen Arınç el sıkışmadan bir süre bekledi. Arınç, Gül'ün yerine oturduğu esnada kendisinin nereye oturacağı konusunda bir an tereddüt yaşadı. Arınç, koltukların üzerindeki isimlere baktıktan sonra Başbakan Erdoğan'ın solundaki koltuğa oturdu.

FOTOĞRAF YARIŞI

Medya mensupları da yan yana oturan Erdoğan ile Arınç'ı görüntüleme yarışına girdi. Görüntü ve fotoğraf çekme işleminin uzun sürmesi üzerine Cumhurbaşkanı Gül, Erdoğan ve Arınç'a dönerek, "Bu resim ve fotoğraflar sizleri kaydediyor." diye konuştu.HABERLER.COM

Bu haber toplam 2410 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri