Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gülen'den kayyım sonrası skandal açıklama!

06.03.2016 01:11
Pensilvanya bülteni Zaman gazetesine kayyım atanması sonrası ilk kez konuşan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen, "Bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar" şeklind

Odatv'nin haberine göre, Pensilvanya bülteni Zaman gazetesine kayyım atanması sonrası ilk kez konuşan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen, "Bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

Çete lideri Gülen'in kara kutusu Osman Şimşek, Gülen'in Pazartesi günü yayınlanacak olan konuşmasının bir bölümünü Twitter'dan paylaştı.

Kayyım kararı sonrası ilk kez konuşan örgüt lideri Gülen şu skandal iddialarda bulundu:

"Bir de mızraklanabiliriz. Her gün bir kısım zalimlerin, bir kısım tiran bozmalarının yaptıkları değişik şeyler birer mızrak gibi sinelerimize saplandığı zaman nasıl of demeyeceksin ki? İnsan tabiatını görmezden gelmeyelim. Onlar bunu yıkmaya çalışsınlar. iki senedir yıkmaya çalıştılar, yıkamadılar. bir tek taş düşüremediler Allah'ın izniyle. Burkuntu yaşıyorlar, paranoya yaşıyorlar. Korkuyla tir tir titriyorlar. Gökten başlarına bir meteor düşecek diye, acaba buna karşı bile nasıl selalar oluşturabiliriz diyorlar. Fakat Allah'ın kahrının, gazabının geliş keyfiyeti belli değildir. Keşke o mesavi yolunda, Allah gözlerini açsa da yürümeseler. Hak ve adalet adına, haksızlık müesseseleriyle insanlara tasalluttan, tahakkümden onları vazgeçirse..."

Bu haber toplam 1578 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri