Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gülen'in avukatından Erdoğan'a cevap

29.05.2014 02:57
Başbakan Erdoğan'ın cemaatin kendisiyle ilgili film hazırlığı yaptığını söylemişti. İşte bu iddia yalanlandı;
Başbakan Erdoğan, Ağrı mitinginde 17 ve 25 Aralık süreciyle ilgili cemaatin filmhazırlığı yaptığını, kendisini ve oğlunu oynacak aktör arandığını söylemişti. Erdoğan'ın bu açıklaması sonrası Fethullah Gülen'in avukatından açıklama geldi. Nurullah Albayrak, böyle bir filmprojesinin bulunmadığını söyledi.

Fethullah Gülen Hocaefendi'nin avukatı Nurullah Albayrak, Fethullah Gülen Hocaefendi ya da sevenleri tarafından Başbakan ya da ailesi hakkında hazırlanan ya da hazırlanması düşünülen bir film projesi olmadığını açıkladı.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün Ağrı mitinginde kendisiyle ilgili film hazırlandığını söyledi. Avukat Nurullah Albayrak, söz konusu iddia üzerine bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle:

"28 Mayıs 2014 (Bugün) günü Başbakan tarafından ' Benimle ilgili yeni bir filmhazırlıyormuş, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi bu filmi yetiştireceklermiş' şeklinde bir açıklama yapılmıştır. Müvekkilim Sayın Fethullah Gülen ya da sevenleri tarafından Başbakan ya da ailesi hakkında hazırlanan ya da hazırlanması düşünülen bir film projesi olmadığı gibi bu kapsamda bir konuşma da olmamıştır. Başbakan'a bilgi veren servisler tarafından ya şaka yapılmakta ya da Başbakan yanıltılmaktadır. Gerçek dışı bu tür bilgilerin siyasi malzeme olarak kullanılması doğru değildir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."
Bu haber toplam 1016 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri