Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gülerce İçin Ahlaksız Fısıltı Kampanyası

11.11.2014 11:22
Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Pensilvanya'nın Gülerce'ye kurduğunu iddia ettiği kumpası yazdı.


Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Hüseyin Gülerce'nin Pensilvanya tarafından sistematik biçimde linç ettirildiğini iddia etti.

17 Aralık sürecinden sonra cemaatle yolları ayrılan Hüseyin Gülerce'nin bomba itirafları konuşulmaya devam ediyor. Rasim Ozan Kütahyalı Fethullah Gülen'in ve cemaat çevrelerinin Gülerce'ye yönelik sert açıklamalarının perde arkasını araladı.

HALK TABANINDA GÜLERCE'NİN İTİBARI PENSİLVANYA'DAN ÇOK DAHA ÜST DÜZEYDE

Gülerce'ye köşesinden seslenen yazar, "Öte yandan, Gülerce'nin de operasyondan korkmaması ve mücadeleci gençlik günlerindeki kadar cesur olması gerekiyor. Eğer korkarak paralel kumpası kabullenirse bu sefer Gülerce millet nazarında biter. Bundan böyle Pensilvanya Gülerce'yi bitiremez. Bitirirse halk bitirir. Şu an halk tabanında Gülerce'nin itibarı Pensilvanya'dan çok daha üst düzeydedir." diye yazdı.

Sanılanın aksine Gülerce'nin cemaatin çekirdek kadrosunda yer almadığını medyanın yakıştırdığını belirten yazar, yazısını böyle tamamlıyor:

AHLAKSIZ FISILTI KAMPANYASI

Pensilvanya için esas adamları hep gökdelen tepesinden "atla" dendiğinde atlayacak seviyede adanmış ruhları oldu. Bu darbe girişimini de onlarla yürüttü. Zaten Türkiye'yi hedef alan bu deli projeyi Pensilvanya'yı Mehdi olarak gören adanmış ruhlardan başkasına yaptıramazdınız.

"Gülerce ile temasta olduğumuz için ağustosta paralel bir istihbaratçı ekibi "Gülerce ROK'un kontrolündedir" başlığında ahlaksız bir fısıltı kampanyası başlattı. Böyle yalanlarla dolu bir yazı yazdırdılar. Tek hedefleri vardı: Gülerce'yi olabildiğince yalnızlaştırmak ve bir şekilde cemaat tabanından kopmasını ve kaybolmasını sağlamak. Gülerce sistemden kopmadan cemaat tabanını etkilemeyi sürdürmek istiyordu. Gülerce aleyhine Turfa müneccim diye bir yazı daha yazdırdılar. Ardından Mehtap TV'den kovdular. Pensilvanya da artık Gülerce'ye açık tavır koyuyordu. Gülerce isyan bayrağını çekmek yerine içeride kalmayı ve denge tutturmayı tercih etti. Gülerce'yi açıkça kovmak da Pensilvanya'nın işine gelmiyordu. Fakat en sonunda 31 Mart açıklamasından sonra Pensilvanya'dan da Gülerce aleyhine sert bir açıklama yayınlandı. Pensilvanya Gülerce'ye son uyarılarını yapıyordu. Hemen ardından da Pensilvanya medyasında Gülerce'nin ahiret inancını bile sorgulayan bir yazı çıktı. Ardından durum bugünkü doğrudan linç kampanyasına kadar geldi..."

Bu haber toplam 1554 defa okunmuştur
cemaat papağan gibi
KKN
hangisine dokunursanız aynı teraneleri işitiyorsunuz. Sürekli cehennemde yanacaksınız gibi safsatalarını tekrarlıyorlar. Acizler çünkü. Konuştuklarında %100 haklı oldukları iddasındalar. Sanki hiç hata yapmamışlar. Sanki yüzlerce kişiyi dinleyip duranlar sızdıranlar, montaj yapanlar onlar değil. Ayrıca 100 ler kişinin ses kayıtları ve tapeleri hala bulunamadı. Kimin kasasındalar. Hangi derin yapının eline geçti belli değil. tutturmuşlar hırsızlıklar yolsuzluk var. Ulan vardı da neden sana yakın savcılara veriyorsun. Ulan vardı da senden olmayan kimse son 4 yılda kamuya yerleşemedi. Ulan sen düzgünsün de 800 milyon dolar para topladın her sene, okullarında ve dershanelerindeki binlerce öğrencinin % de kaçı ücretsiz okuyor
11 Kasım 2014 Salı 15:41
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri