Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

''AKP'ye oy verenlere Aklından şüphe edrim''

23.05.2011 18:07
Gürsel Tekin'den ilginç sözler: "AK Parti'ye oy verecek insanların aklından şüphe duyarım."

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Erzurum'un Oltu İlçesinde partisinin seçim karargahını ziyaret etti, seçmenden Allah Rızası için oy istedi.

Tekin, ilçe girişindeCHPİlçe Başkanı Asım Özcan diğer partililerce karşılandı. Konvoy eşliğinde Oltu Çarşıbaşı semtinde kurulan CHP seçim karargahını ziyaret eden Tekin burada partililere hitap etti.

Allah rızası için oy isteyen CHP'li Tekin, "40 yıldır bu ülkeyi sağ partiler yönetiyor. Bir kez de CHP'nin denenmesini istiyoruz. Karargah ve çevresinde bulunan hemşerilerimiz bundan önce farklı partilere oy vermiş olabilirler. Bu kez oylarınızı biz istiyoruz. Çevrenizdeki dostlarınızdan rica edin bu kez CHP'ye oy versinler.12 Eylüldöneminden sonra hep sağ partiler iktidarda oldu. Bu ülkeyi 9 yıldır soyup soğana çevirdiler. Tarım vehayvancılıkbitirildi. Yoksulluk işsizliğin geldi nokta ortada. Bütün bunlara rağmen AK Partiye oy verecek insanların aklından şüphe duyarım. İnşallah halkımız bu seçimde bu döneme son verecektir. Halkın iktidarı olacak ve halkın iktidarı halkın çocukları bu ülkeyi yönetecek" diye konuştu.

Bu haber toplam 1370 defa okunmuştur
AKP YE OY VERMEYENLERİN KANI BOZUK SÖZÜNDEN İYİDİR
MEHMET UFUK DÜZGÜN
AAAAAAAAAAAAAA
24 Mayıs 2011 Salı 20:17
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri