Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gürsel Tekin'den Başbakan'a Cevap

11.09.2011 15:22
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'den cevap geldi.

Yazılı bir açıklama yapan Tekin, Başbakan'ın, 'Savaş gemilerinin yardım götürecek gemilere refakat edeceğini ve Gazze'ye gideceğini' söylediğini savundu. Tekin, Kılıçdaroğlu'nun Başbakan'a destek verdiğini ve "Savaş gemilerimiz Gazze'ye gitsin seni alnından öperim." dediğini hatırlattı.

Başbakan'ın, bunun üzerine "Kirli dudak, temiz alın" diye konuyla ilgisiz açıklama yaptığını iddia eden Tekin, "Hem biz, hem de halkımız kimin İsrail'in avukatı olduğunu, kimin İsrail'i korumak için füzelere göğsünü siper ettiğini, kimin boynunda İsrail madalyası taşıdığını, kimin alnının ak ve başının dik, kimin dudaklarının ağzından çıkan sözlerle kirlendiğini iyi biliyoruz ve Sayın Başbakan'a diyoruz ki sayın Başbakan, laf ebeliğini bırak savaş gemileri Gazze'ye gidecek mi, gitmeyecek mi onu söyle. Gidecek demiştin. Söz namustur ve ağızdan çıkar. Ya ağzından çıkan söze sahip ol ya da sus. Çünkü, dudakların her aralandığında ve ağzını her açtığında pis kokular geliyor." dedi.

Bu haber toplam 1716 defa okunmuştur
laf ağızdan çıkar
ömer kayaçelik
bizim köyde adamı iki şeyden tutarlar biri sözünden diğeri yularından anketçileri teneke bağlattımı acaba bide istafa falan ederim demişti o sözler neresinden çıktı ağzındanmı başka bi yerdenmi ono sorcaktım
13 Eylül 2011 Salı 17:37
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri