Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

F.Bahçe'de 4 isim sınıfta kaldı!

27.07.2012 18:08
Fenerbahçe'de kamp boyunca bazı oyunculara hiç oynama sırası gelmemesi, Aykut Kocaman'ın bu isimlerle çalışmak istemediği şeklinde yorumlandı.

Fenerbahçe, 10 günlük Avusturya kampını tamamlayıp dün İstanbul'a dönerken kamp boyunca bazı oyunculara hiç oynama sırası gelmemesi Kocaman'ın kafasında bazı isimleri sildiği şeklinde yorumlandı.

Sezer Öztürk, Özgür Çek, Özer Hurmacı ve Henry Bienvenu, Fenerbahçe'nin Avusturya kampında teknik direktör Aykut Kocaman'ın gözüne giremezken, gidecekler listesine yerleşti.

Aykut Kocaman'ın, 1 dakika bile şans vermediği Sezer ve Özgür Çek'in yanı sıra Özer ve Bienvenu ile de yolları ayırmayı planladığı belirtiliyor.

İşte kampın kötüleri:

-SEZER ÖZTÜRK: 3 Temmuz sürecinin mağdurlarından. Mahkemeden beraat etse de o dönemin izlerini bir türlü atamadı. Antrenmanlarda her ne kadar diri görünse de Kocaman onu kadrosunda düşünmediğini gösterdi.

-ÖZGÜR ÇEK: Kocaman ona da şans vermedi ama Özgür de kendisini antrenmanlarda gösteremedi. Beklenenin altında kaldığı için kadroda kalması zor görünüyor. Hasan Ali ve Caner'in ardından 3. oyuncu konumunda.

-ÖZER HURMACI: Antrenmanlarda çok çalıştı. Bu sezon geçtiğimiz sezonlara göre daha hazırlıklı göründü ancak şu an Kocaman'ın kafasında Özer de yok gibi. Zorunlu olmadıkça forma şansı bulamadı.

-BİENVENU: Kampın Sow ile birlikte en sessizi olan Bienvenu şu anda gönderilecek listesinde ilk sırada. Fenerbahçe onu satarak yerine çok daha kaliteli bir forvet almak istiyor...

Bu haber toplam 2898 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri