Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HABERTÜRK SPİKERİ CHP'Lİ VEKİLİ BÖYLE BOZDU!

10.10.2012 11:46
CHP'nin son dönemde yıldızı parlayan milletvekili Muharrem İnce, Habertürk canlı yayınında Ece Üner'in karşısında zor anlar yaşadı.

 

Siyaset - 10 Ekim 2012 11:13

CHP'nin son dönemde yıldızı parlayan milletvekili Muharrem İnce, Habertürk canlı yayınında Ece Üner'in karşısında zor anlar yaşadı.

Video Haber/Aktifhaber

Diyarbakır Emniyet Müdürü'nün sözlerine Bülent Arınç'ın hak vermesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ise o sözleri sert şekilde eleştirmesi üzerine "Allah kimseyi Arınç'ın durumuna düşürmesin" diyen Muharrem İnce, baltayı bu sefer taşa vurdu.

CHP Milletvekili Muharrem İnce Habertürk televizyonunda canlı yayınlanan Ece Üner'le Akşam Raporu programına konuk oldu.

İnce, Üner'in Diyarbakır Emniyet Müdürü'nün çok tartışılan sözleri ve parti liderlerinin aynı söylemde buluşmasıyla ilgili sorusu karşısında, tam hedefine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı oturtmuştu ki, Ece Üner'den haklı bir itiraz geldi.

Arınç ve Başbakan Erdoğan arasında ortaya çıkan görüş ayrılığını eleştiren Muharrem İnce, aynı durumun CHP'de de yaşandığını hatırlatan Üner karşısında bocaladı ve "doğrusu genel başkanın söylediğine bakmak lazım" deyip konuyu kapattı. 

 

Bu haber toplam 3048 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri