Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fatih Altaylı: 4 Kuveytli itten dayak yenir mi binbaşım

12.09.2014 10:55
Habertürk yazarı Fatih Altaylı 4 Kuveytli diplomattan dayak yiyen pilot Hakan Karakuş'a, bir asker olarak nasıl dayak yediğini sordu.

Ankara'da 4 Kuveytli diplomat, trafikte tartıştıkları NATO'da görevli olan F-16 pilotu Hava Kurmay Pilot Yarbay Hakan Karakuş'u araçtan indirerek, eşinin gözleri önünde cadde ortasında öldüresiye dövdü.

Vatandaşların tepkisi üzerine bankaya sığınan diplomat ise polis ekipleri tarafından yoğun güvenlik önlemleri altında bankadan çıkarıldı. Kavga sonrası çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Karakuş'un Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk’ün damadı olduğu öğrenildi.

Ankara'da F-16 pilotuna meydan dayağı

"AH BE BİNBAŞIM"

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında pilot Hakan Karakuş'un 4 Kuveytli diplomattan dayak yemesini konu edindi:

"YAHU biz pilotlarımızın çok ciddi bir eğitim aldıklarını, yakın dövüş bildiklerini, Allah korusun bir yere paraşütle inmek zorunda kalırlarsa oradan sağ kurtulmalarını sağlayacak becerilerle donatıldıklarını zannederdik. Ah be binbaşım. 4 Kuveytli itten sokak ortasında dayak yenir mi be! Kıramadın mı en azından birinin burnunu. Hadi karate, judo bilmiyorsun. “Toyota kriko” da mı yoktu? Vallahi çok üzüldüm binbaşım. Yoksa memleketteki Arap hayranlığından mı çekindin!"

Bu haber toplam 1620 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri