Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Habertürk'e sansür Habertürk'te tartışıldı

06.02.2014 00:38
Ümit Özdağ, Habertürk'te Habertürk'e uygulandığı iddia edilen sansürü gündeme getirdi.

İNTERNETHABER- Meclis'i karıştıran "Habertürk'e sansür iddiaları" Habertürk'te tartışıldı! Moderatör Didem Aslan Yılmaz'ı da zor durumda bırakan tartışmayı başlatan isim ise Prof. Dr. Ümit Özdağ oldu. Özdağ, hükümetin medyanın büyük bölümünü kontrol altına aldığını söylerken, sansür olmadığını söyleyen Orhan Miroğlu'na, Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydını hatırlattı!

Habertürk'e sansür iddiası Habertürk'te konuşuldu. 17 Aralık operasyonu ve sonrasında yaşananların tartışıldığı programda, medyaya sansür iddiaları da masaya yatırıldı. Orhan Miroğlu, sansürü kabul etmeyince ilk itiraz Prof. Dr. Ümit Özdağ'dan geldi.

BOMBAYI PATLATTI 

Meclis'i de karıştıran ses kaydını hatırlatan Ümit Özdağ, Erdoğan'ın Habertürk'e arayarak Devlet Bahçeli'ye ilişkin sansür istediğini iddia etti. Sansürün uygulandığını bunun Habertürk ile bir ilişkisinin olmadığını, başka kanallara da muhtemel telefonların edildiğini söyleyen Özdağ'a ilk müdahale ise programın moderatörü Didem Aslan Yılmaz'dan geldi.

"SİZE MÜDAHALE VAR MI?" 

Hiç beklemediği bir anda Habertürk'e uygulandığı iddia edilen sansürle ilgili konu gündeme gelmesi üzerine söz alan Yılmaz, Özdağ'a bugüne kadar programla ilgili bir müdahalenin olup olmadığını sordu. Özdağ'ın hayır cevabı üzerine konuşan Yılmaz, bunun Habertürk ile doğrudan bir ilgisinin olmaduğunu savundu.

İşte ekrandaki o ilginç anlar;
 

İNTERNETHABER

Bu haber toplam 2898 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri