Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Prof. Dr. Hacı Duran'a Esnaftan Destek

03.04.2011 14:14
AK Parti Adıyaman Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Hacı Duran, esnafları ziyaret ederek, AK Parti‘ye destek çağrısında bulundu.

Oturakçılar pazarı ve çarşı esnafını ziyaret eden Prof. Dr. Hacı Duran, esnaflarla sohbet ederken, genel seçimlerde AK Parti‘ye destek istedi. Duran‘ı sıcak bir şekilde karşılayan esnaflar, uzun yıllardır kendilerine sıcak davranan vekil özlemi çektiklerini dile getirdi. Esnaflar, Prof. Dr. Hacı Duran‘ı samimi bulduklarını ve birçok esnaf çocuğunun hocası olduğunu dile getirdiler. 

Esnaf ziyaretlerinde kendisine gösterilen ilgiden ötürü mutlu olduğunu söyleyen Prof. Dr. Hacı Duran,"Esnafların sorunlarını yerinde dinledim. Problemlerini içtenlikle anlattılar. Bu kadar içten ve samimi konuşmaları beni mutlu etti. Esnafların birçoğu, kendilerine sıcak davranan vekil özlemi çektiğini ifade etti. Birçoğu çocuklarının hocası olduğumu hatırlattı" dedi. 

AK Parti‘nin de halk tarafından teveccüh kazandığını hatırlatan Duran, esnaflarına kendisine iletilen taleplerini de vekil olduğunda karşılayacağının sözünü verdi. 
 

Kaynak:
Bu haber toplam 1962 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri