Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haftasonu planlarınız suya düşmesin

03.06.2011 21:30
Bahar yağışları hafta sonunda da devam edecek.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre, kararsızlığa bağlı sağanak yağışlar, hafta başına kadar devam edecek. Hava sıcaklıkları, yarın ülke genelinde 1 ila 3 derece artacak, pazar günü ise iç bölgelerde 1 ila 3 derece azalacak.

Yarın, Türkiye'nin kuzey ve iç kesimleri parçalı yer yer çok bulutlu; Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Ankara ve Sinop çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı; diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.

Pazar günü, ülke geneli parçalı, yer yer çok bulutlu; Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Ankara, Isparta, Ordu, Tokat, Mersin, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Gaziantep çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı olacak.

Pazartesi günü, Türkiye'nin doğu kesimleri parçalı, yer yer çok bulutlu; Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ile Samsun, Ordu, Batman ve Siirt çevreleri sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı; diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Yağışların, Artvin, Kars, Ardahan, Erzurum, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Bu haber toplam 1770 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri