Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pamukoğlu'ndan Kütahyalı'ya: 'Asker kaçağı'

04.09.2012 18:17
Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Beyaz TV'de programa katılan Asteğmen ile Latif Şimşek, Rasim Ozan Kütahyalı ve Ümit Zileli için ''Yalakalar, müptezeller, beslemeler'' demişti. Pamukoğlu, aynı program için hızını a

Pamukoğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'nın ''Asker kaçağı'' olduğunu iddia ederken, ''Bir TV programında yan yana getirilmiş müptezeller tarafından tam bir çadır tiyatrosu sergilenmiştir. Programda biri var ki, halen asker kaçağıdır. Terbiyesiz ve şarlatanların eline geçmiş TV'nin altyazılarına bakan, ne kadar hain ve aşağılık insanlar olduğunu görecektir. 

Her soytarının programı eninde sonunda biter. Bu hokkabazların yaptıkları şarlatanlıkları PKK bile yapmamıştır. Türk-Moğol atasözüdür. Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz... Sayı henüz çok düşük'' dedi.

31 Ağustos gecesi Beyaz TV'deki programa katılan ve 1994'de Hakkari'de görev yaptığını belirten Mehmet Çemçem adlı bir Asteğmen, ''Osman Pamukoğlu'nun foyasını ortaya çıkaracağım, kanunsuz emirler verdi'' demiş, ancak somut bir olay anlatamamıştı.

Asteğmenin görev süresince Pamukoğlu ile hiç karşılaşmadığı da ortaya çıkınca, seyirciden tepki mesajları gelmişti.


Bu haber toplam 4768 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri