Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakan Şükür: İspat edemezseniz namertsiniz

30.01.2014 13:34
Hakan Şükür'ün, Turgay Ciner'e mesaj ilettiği iddiası AK Parti'den istifa eden vekili kızdırdı. Şükür, "İspat etmezseniz namertsiniz." dedi

AK Parti'den istifa eden Hakan Şükür'ün, ABD'de Fethullah Gülen'i ziyaret ettikten sonra iş adamlarını da ziyaret ettiği iddia edildi. Haberde ayrıca Hakan Şükür'ün uzaktan çekilmiş fotoğrafları yer aldı. Takvim gazetesinin, İstinye Park'a giden Hakan Şükür'ün, Fethullah Gülen'den gelen mesajları Turgay Ciner'e ilettiği iddiası, AK Parti'den istifa eden Şükür'ü çok kızdırdı.

'KÜFREDEN DEĞİL, ŞÜKREDEN OLDUK'

İddiaların muhatabı Hakan Şükür Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. Haberlere itibar edilmemesini isteyen Şükür, "Arkadaşlar lütfen bulvar gazetesinin iddiasının neyini ciddiye alayım. Sahibi şaibeli bir bulvar gazetesi ismime iftira atarak şerefleneceğini sanıyorsa aldanıyor. Bu tetikçi gazetenin sahibi değil miydi; "biz bu milletin...' diye küfreden. Elhamdülillah; küfreden değil, şükreden olduk." dedi.

'İSPAT EDEMEZSENİZ NAMERTSİNİZ'

Şükür, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu arada iş adamlarına talimat vermeyi siz çok iyi bilirsiniz... Hem de tansiyon hoplatanından. Haberciliklerinden umudu kestik zaten de, bari insan olmanın onurunu kaybetmeselerdi. Son sözüm, avukatlar ilgilenecek. Bu arada neydi bugünlerin o meşhur cümlesi; İspat etmezseniz namertsiniz."

ensonhaber

Bu haber toplam 2918 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri