Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakan Şükür'e hakkını helal etmedi

30.01.2015 09:30
Bir dönem attığı gollerle Metin Oktay'ın varisi olarak gösterilen Mustafa Kocabey, 17 yaşında geldiği Galatasaray'dan koparılışının bilinmeyenlerini anlattı.

Galatasaray'ın eski futbolcusu Mustafa Kocabey, ''Hakan Şükür ve Arif Erdem'e hakkımı helal etmiyorum. Onlarla ahirette hesaplaşacağız'' dedi. 
  
AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIZ

Sabah Gazetesi'ne konuşan Kocabey, sarı-kırmızılı takımdan gönderilmesinde payı olduğuna inandığı Hakan Şükür ve Arif Erdem için "Ahirette hesaplaşacağız. Hakkımı helal etmiyorum" ifadelerini kullandı. 
 
Mustafa Kocabey  

İşte o röportajdan bir kısım:

Hakan Şükür'ün ismi geçmişken sormak istiyorum... Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün seni takımdan gönderilmende bir rolü oldu mu? 

''Çok genç yaşta, henüz 20 yaşında iken neler yapabileceğimi kanıtladığım bir dönemde Galatasaray'dan koparıldım. En çok zoruma giden altyapıda 6 sene mücadele ettikten ve forma verildiği gün takıma galibiyeti getiren golü atma cesareti ve başarısı gösterdikten sonra bu durumun yaşanmasıydı. Hangi futbolcu olursa olsun, 17-18 yaşında sahaya çıktığında eli, ayağı titrer ben asla böyle bir durum yaşamadım. Çünkü ben 14-15 yaşlarından itibaren Genç Milli Takım kategorilerinde oynadım, Avrupa şampiyonluğu yaşadım. Ben Galatasaray'da görev almaya başladığımda 45-50 kez Milli Takım forması giymiştim zaten. Dediğim gibi çok iyiydim. Düşünsenize 20 yaşındasınız ve attığınız gollerle Galatasaray taraftarını ayağa kaldırıyorsunuz ama takımdan gönderiliyorsunuz. Her maçta belki 3, bilemedin 2 gol atıyorsunuz. Avrupa kupası maçında Roma'ya 2 gol atıyorsunuz fakat gönderiliyorsunuz. Bunun anlamını bir kişiye bağlamak istemiyorum.Zaten bunun tartısı yapılacak yer ahiret. Orada oturucaz, hep beraber kim kimin kul hakkını yedi, kim kimin ekmeğine engel oldu göreceğiz ve hesaplaşacağız elbette" 

Bu haber toplam 2286 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri