Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehidin son tweeti: Hainleri öldürmekten yorulduk

10.09.2012 14:51
Hakkari'nin Şemdinli İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 2 askerden birinin 1 çocuk babası Malatyalı Uzman Çavuş Güner Erdem olduğu öğrenildi.

Şehit Uzman Çavuş Erdem, terör olaylarıyla ilgili attığı son tweette "Şu An Şemdinli’deyim ve hiç bir sıkıntı yok. Hainleri öldürmekten yorulduk çok şükür ki bizim kaybımız yok, kimse bizim vatanımıza göz dikemez" yazdığı görüldü.
Şemdinli’nin Bağlar Köyü yakınlarında bulunan Boğazköy Köprüsü kırsalında operasyon sırasında PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan iki askerden Uzman Çavuş Güner’in, Malatya’nın Hekimhan İlçesi’nin Sarıkız Köyü nufüsuna kayıtlı olduğu belirlendi. Evli ve yakın zamanda çocuğunun dünyaya geldiği öğrenilen şehit Uzman Çavuş Erdem’in Şemdinli’ye geçtiğimiz aylarda göreve başladığı bildirildi.

Şehit Uzman Çavuş Erdem geçtiğimiz Ağustos ayında artan terör olaylarının ardından sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabında "Şu An Şemdinli’deyim ve hiç bir sıkıntı yok. Hainleri öldürmekten yorulduk çok şükür ki bizim kaybımız yok, kimse bizim vatanımıza göz dikemez" yazarak , "Kimse Türkün bileğini bükemez azdan az gider çoktan çok gider bizden hiçbir şey gitmez..." yazdığı görüldü.
 

Bu haber toplam 4090 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri