Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Resmi Gazete'de yayınlanan atamalar

16.09.2011 09:20
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Halil Etyemez, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Muhammet Balta getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, İçişleri, Kalkınma ile Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Buna göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan

Yardımcılığına Halil Etyemez, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Muhammet Balta atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında açık bulunan Müsteşar yardımcılıklarına Bakanlık müşavirleri Mehmet İslamoğlu ve Mücahit Demirtaş ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müşaviri Sedat Kadıoğlu ve İrfan Uzun'un atanması uygun görüldü. Bakanlık Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müşaviri Dr. Cengiz Taylan Baykara, Mekansal Planlama Genel Müdürlüğüne ise Mehmet Ali Kahraman getirildi.

İçişleri Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Muhammed Cevdet Orhan, Kalkınma Bakanlığı müşavirliklerine ise Abdullah Rıdvan Ağaoğlu ile Melik Adnan Çelik atandı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığında açık bulunan Personel Dairesi Başkanlığına da Bakanlık Müşaviri Halim Bediz'in atanması uygun görüldü. (AA)
Bu haber toplam 3460 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri