Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Halk Bu CHP’yi Sever Mi?

25.06.2013 01:50
Berat Kandili gecesi saat 02.00’ye kadar belediye önünde sazlı sözlü eğlence düzenleyen Buca’nın CHP’li Başkanı Ercan Tatı’ya büyük tepki var.

Buca’nın CHP’li Belediye Başkanı Ercan Tatı, Berat Kandili gecesi belediye binası önünde konser düzenledi. Vatandaşların tepki gösterdiği konsere katılım da çok az oldu. Buca halkından youn şikayet aldığını söyleyen Bucak Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Arslan, “İş bilmez, beceriksiz ve iki yüzlü Belediye Başkanı Ercan Tatı, bu milletin değerleriyle adeta dalga geçer gibi Buca’nın göbeğinde, belediye binasının önünde gece saat 02.00’ye kadar süren konser düzenlemiş, aklınca milletin değerleriyle alay etmeye kalkmıştır. Milletin kahir ekseriyetinin huşu ve ibadetle geçirmeye çalıştığı, kandil gecesinin feyz ve bereketinden mümkün mertebe istifade etmeye çalıştığı, Müslümanlarca büyük önemi olan mübarek bir gecede konser düzenlenmesi, milletle ve milletin inancıyla dalga geçmeye çalışmak affedilmez bir saygısızlıktır. Başkan Tatı, SMS ile kandil mesajı gönderirken, akşama kandili sazlı sözlü şarkılarla türkülerle kutladı. İki yüzlülükte sınır tanımadığını bir kez daha kanıtlamıştır” dedi.

Buca’da göreve geldiği günden beri Başkan Tatı’nın millete hizmet etmeyi konser düzenlemek olarak gördüğünü de ifade eden Arslan, şöyle dedi: “Başkan Tatı, bu konserleri milletin hoş vakit geçirmesi için değil, birilerinin cebini doldurmak için yapmaktadır.”

yeniakit

Bu haber toplam 2084 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri