Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Halk TV seyirciyi kandırıyor mu?

18.06.2013 01:35
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, akıl ve mantık kurallarını alt-üst edecek şekilde önce İstanbul sonra da İzmir'den yayına bağlandı.

Gezi Parkı olaylarında gerek hükümet kanadından gerekse İstanbul ValisiHüseyin Avni Mutlu medyada çıkan yalan-yanlış haberlerden dert yandı. Bunun son örneği Gezi Parkı olayları esnasında tahrik edici yayınlar yapan Halk TV ekranlarında yaşandı.

ATİLLA SERTEL 17:49'DA İSTANBUL'DA

Haber 7'nin bugün internet sitesinde yayınladığı haberine göreGezi Parkı olaylarını değerlendirmek üzere Halk TV'ye telefonla canlı bağlanan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, 17:49'da Şişli'deki Halaskargazi Caddesi'nde meydana gelen olayları aktardı. Polisin sert müdahalesinden dert yanan Sertel, bu olaylardan bahsederken kullandığı provoke edici sözler dikkatlerden kaçmadı.

ATİLLA SERTEL 17:55'TE İZMİR'DE

Aynı Atilla Sertel bu kez, İstanbul'daki bilgi aktarımından yaklaşık 5 dakika sonra bu kez İzmir'deymiş gibi tekrar telefonla Halk TV'nin canlı yayınına bağlandı. Sertel, programın sunucusu Lale Ozan Arslan'a bu kez de İzmir'de olduğunu söyledi. Sertel'in bu sözleri söylerken saatler 17:55'i gösteriyordu.
 

Bu haber toplam 3522 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri