Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hamit, Galatasaray kampına katıldı

13.07.2012 02:38
Sarı-kırmızılılar ile Hamit Altıntop resmi sözleşmeyi henüz imzalamasa da milli futbolcu, Galatasaray kampına dahil oldu.

HAMİT ALTINTOP'TAN İLK AÇIKLAMA

Galatasaray 'ın yeni transferi Hamit Altıntop, Avusturya kampında GS TV'ye yaptığı açıklamada, transferiyle ilgili olarak "Fazla zor olduğunu sanmıyorum. Bazı zorluklar oluyor. Her şeyi düzgün yaptığımıza inanıyorum. Artık bir sorun kalmadı. Yarından itibaren hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalara başlayacağım" ifadelerini kullandı.

Milli futbolcu Hamit Altıntop, sarı-kırmızılı takımdaki hedefleriyle ilgili olarak, "İlk önce takımı tanıyıp, zamanı iyi değerlendirmek istiyorum. Sonrasında hep birlikte çalışıp başarılı olmak için uğraşacağız" dedi.

TERİM: "HAMİT GALATASARAY'A HAYIRLI OLSUN"

Galatasaray'ın deneyimli Fatih Terim, milli futbolcunun transferiyle ilgili olarak "Hamit önemli bir transfer. Kendisine hoş geldin diyorum. Hepimize hayırlı olsun. Hamit önemli bir oyuncu, önemli bir karakter. Galatasaray'a uzun yıllar faydalı olacaktır. Kendisini Milli Takım'da tanıdım ama çok uzun yılladır tanıyor gibiyim. Bizim açımızdan kolay geçmedi transfer. Profesyonel arkadaşlarımız yoruldu, benim için kolay oldu. Bütün camiamıza hayırlı olsun. İnşallah Hamit Galatasaray'a, Galatasaray'a Hamit'e çok şey kazandıracaktır. Ona bir tek örnek göstrebilirim. Ben yıllarca önce Galatasaray'a geldim ve Galatasaray bana çok şey kazandırdı. Umarım o da mutlu olur, mutlu eder" açıklamasını yaptı.

ALBAYRAK: "EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ise, "Hamit'e hoşgeldin diyorum, evine hoş geldin diyorum. Çok önemli teklifleri kenara bırakıp, Fatih Hocam'a olan düşkünlüğü için herkesi reddedip bize geldiği için teşekkü ediyorum. Bu transferde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Galatasaray'a hayırlı olsun" dedi.

"GALATASARAYLILAR ÇOK EMEK HARCADI"

Son olarak Fatih Terim, "Hamit'i Galatasaray'a kazandırmak için Galatasaraylılar çok emek harcadı. Tek tek sayarak bir başkasına haksız etmek istemiyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Bu haber toplam 1894 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri