Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

G.Saray yıkan haber... Almanya'ya gidiyor

23.10.2013 21:28
Galatasaray'da uzun süredir formasına uzak kalan Hamit Altıntop'un, Almanya'ya giderek ameliyat olacağı ve Şubat ayına kadar formasına uzak kalacağı belirtildi.

Galatasaray'da sezon başında forma giyen ancak bir süre sonra belindeki ağrıların artması nedeniyle tedavisine başlanan Hamit Altıntop'tan kötü haber geldi. 

LigTV'nin haberine göre, sarı-kırmızılıların tecrübeli isimlerinden olan Hamit Altıntop için ameliyat dışında toparlanma ihtimalinin düşük görülmesi nedeniyle cerrahi müdahale kararı alındı. Buna göre, 30 yaşındaki oyuncu, 28 Ekim günü Almanya'ya giderek, Real Madrid'de oynadığı dönemde de tedavi olduğu klinikte ameliyat olacak ve bir süre orada kalacak. 

Sarı-kırmızılıların daha önce yaptığı açıklamada cerrahi bir girişime gerek duyulmadığını açıkladığı oyuncunun en erken Şubat ayında takıma geri döneceği tahmin ediliyor. 

Galatasaray 10 Ekim tarihinde Hamit Altıntop'un sakatlığı ile ilgili yaptığı bilgilendirmede şu ifadeleri kullanmıştı: 

"Hamit Altıntop'un tedavisi sağlık kurulumuz kontrolünde, konusunda uzman geniş bir ekip tarafından sürdürülmektedir. Bel fıtığı sorunu olan oyuncumuz bilindiği üzere daha önce Almanya' da bir cerrahi müdahale geçirmiştir. Tedavisi bu klinikle koordinasyon hâlinde ve sponsor hastanemiz Liv Hospital'ın katkılarıyla her aşaması düzenli ve planlı bir şekilde devam etmektedir. Oyuncunun durumu düzenli olarak günlük takip edilmekte ve değerlendirilmektedir. Uygulanmakta olan tedaviye cevabı olumlu olan Hamit Altıntop'un cerrahi açıdan değerlendirilmesi konusunda uzman beyin cerrahları tarafından yapılmıştır. Oyuncumuz hakkında bugün için yapılan değerlendirmeler ışığında cerrahi bir girişim düşünülmemektedir."

Bu haber toplam 1348 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri