Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HAS Parti: Gücümüzü halktan alıyoruz

12.01.2011 18:03
HAS Parti Sivas İl Başkanı Karademir: Gücümüzü halktan alıyoruz

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Sivas İl Başkanı Halil İbrahim Karademir, arkalarında holdinglerin ve küresel güçlerin maddi desteği olmadığını belirterek, güçlerini halktan aldıklarını söyledi.

HAS Parti Sivas İl Başkanı Halil İbrahim Karademir, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Karademir, 70 ilde, ilçe ve beldelerde teşkilatlarını kurduklarını belirterek, "Diğer 11 ildeki çalışmalarımız devam ediyor. Sivas'ta ise 12 ilçemizde teşkilatlarımızı kurduk, diğerlerinde de kurmak için çalışmalarımız sürüyor. Yani Halkın Sesi Partisi rekor bir zamanda kurularak, Haziran ayında yapılacak seçimlere hazır olduğunu göstermiştir." dedi.

Halkın Sesi Partisi'nin, milletin kendisi olduğunu dile getiren Karademir, şöyle devam etti: "HAS Parti, milletin içinde var olan fikirlerin açığa çıkartılmasıdır. Milletimizin sesinin yüksek bir şekilde ifade edilmesi olacaktır. HAS Parti, Türkiye'deki siyasal ve ekonominin sistematik yanlışlarını ortadan kaldırmak üzere yola çıkmıştır. Türkiye'de yeni bir siyasi tertip oluşturarak, toplumun ihtiyacı olan ortak değerler etrafında buluşan kişilerle yeni bir siyasi hareket başlatmıştır. Siyaseti yeniden formatlayarak, yeni bir üslup ve yeni bir siyaset tarzını ortaya koymuştur. HAS Parti olarak siyaseti komple formatlayacağız. Artık sağ-sol, asker-sivil, milliyetçi-muhafazakar, Alevi-Sünni gibi tanımlamaların bir değerinin kalmadığını ortaya koyacağız."  

Bu haber toplam 1436 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri