Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hatay'dan 1 ölüm haberi daha

10.09.2013 09:02
Başına gaz kapsülü isabet ettiği belirtilen 22 yaşındaki Ahmet Atakan hayatını kaybetti.

Hatay'ın merkez Antakya İlçesi'nde Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ndeki (ODTÜ) protestolara destek vermek ve 'Gezi parkı' protestolarında hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in faillerinin bulunması için düzenlenen eylemde kafasına gaz kapsülü ile ateş edildiği iddia edilen 22 yaşındaki Ahmet Atakan'ın hayatını kaybettiği bildirildi.

KAFASINA DARBE ALMIŞ

Ağır yaralı olarak Antakya Devlet Hastanesi'ne getirilen Atakan'ın duran kalbi doktorların müdahalesi sonucu çalıştırıldı. Ancak yaklaşık 15 dakika sonra Atakan'ın hayatını kaybettiği bildirildi. CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, hastaneye giderek Atakan'ın durumu hakkında bilgi aldı. Akgöl, hayatını kaybeden Atakan'ın başında darbe olduğunu söyledi.

BAŞBAKAN ÖNCEDEN UYARMIŞTI

Başbakan Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Ağustos ayında günübirlik Türkmenistan seyahati dönüşünde gazetelerin Ankara temsilcilerine çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Erdoğan, "Eylül ayında Gezi Parkı olaylarının ikinci perdesinin sahneleneceği" iddiaları için, "Huzursuzluk çıkaranlar bedelini hukuk içinde öder. Hukuk içinde yapılan her eyleme şapka çıkartırım" demişti.ensonhaber

Bu haber toplam 1646 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri