Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hatice Teyze'yi kimse kürsüden indiremedi

03.04.2013 00:56
CHP grup toplantısında 2B eylemcisi Trabzonlu Hatice Köse rüzgarı esti. Hatice teyzeyi bir türlü kürsüden indiremeselerde CHP'liler konuşmasını ayakta alkışladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup konuşması öncesinde 2B eylemcisi Hatice Köse düzenlemeyle ilgili kürsüden konuştu. 

Parti gurubunda Kılıçdaroğlu'nun elinden tutup uzun süre kürsüden uzaklaştırılamayan Köse 'Bu zamana kadar benden oy aldılar şimdi bana işgalci diyorlar. Ben apartmanda korkuyorum şehirden korkuyorum. Beni kanser ettiler. Beni bu saatten sonra apartmana hapsedemeyecekler. Ben hakkımı helal etmiyorum. Bırakın beni ben konuşacağım. Bugüne kadar fırsatını bulamadım. Biz direneceğiz, elimizi taşın altına koyup bu 2B için ne olursa olsun. Ne demişti bir siyaset büyüğü 6 kez gittim 7 kez geldim. Bunların da gidiş zamanı var. Yeni bir Atatürk istiyoruz ' dedi.KİMSE ONU KÜRSÜDEN İNDİREMEDİ

Trabzonlu Hatice Teyze'nin heyecanlı konuşması bütün salonun beğenisini toplarken Hatice Tayze kedisini kürsüden indirmek isteyen bir görevliye ise bir dakika her zaman bu fırsatı bulamam diyerek çıkıştı ve konuşmasına devam etti.

Kaynak: ROTAHABER


 
Bu haber toplam 3346 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri