Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Canlı yayında itiraz etti ancak...

28.01.2011 06:11
Haydar Baş'ın bir televizyon kanalında Peygamberimizle ilgili söylediği söze itiraz etmesi yüzünden canlı yayında dayak yiyen seyirci hayatını zor kurtamış. Sıddık Yıldız kaldırıldığı hastanede de rahat bırakılmamış.

 

Mesaj TV'de Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş, Mesaj TV'deki Eko Analiz programında hükümetin ekonomik programı hakkında eleştirilerini, İslam ve Müslümanlıkla ilgili konularla da desteklemesi sırasında peygamberimiz Hz. Muhammed'e 'Muhammed' demesi stüdyoda bulunan bir konuğun gösteriği tepki hastanede bitti.

TRT'nin ulaştığı Sıddık Yıldız isimli vatandaş ben dini bir sohbet zannederek oraya gittim. Orada ayet hadis bilgileri öğrenmekti niyetim.” Dedi. O kanalı da öyle bildiğini söyleyen Yıldız, Haydar Baş’ın ifadelerine dayanamadığını ve  “Peygamberimize söylediği sözden dolayı şeytana uydun” dediği anda bir anda etrafının çevrildiğini söyledi.

Sıddık Yıldız, sandalyeler arasına nasıl sıkıştırıldığını, ısrarla yüzüne vurulduğunu dile getirirken yaşananları anlatırken baygın bir vaziyette götürüldüğü bir hastanede başına gelen ilginç olayı da anlattı.

 

 

Bu haber toplam 2590 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri