Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HDP şimdi de sırtını PKK'ya dayamış

07.09.2015 11:31
HDP örgütünde görevli olduğu iddia edilen Zülküf Kaya isimli bir sosyal medya kullanıcısı silahlı fotoğrafını paylaşarak, "Biz sırtımızı PKK'ye dayıyoruz ve silahlanıyoruz!" yazdı. Kaya'nın HDP Eş Sözcüsü Sebahat Tuncel ile çekilmiş fotoğrafı da var.

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yükekdağ'ın, "Biz sırtımızı Rojava'ya, Kobani'ye, IŞİD vahşetine karşı direnen halklara, insanlık mücadelesi yürüten YPG-YPJ'ye dayıyoruz. Bunu söylemekte hiçbir sakınca görmüyoruz. Bakın sırtımızı kime dayadığımızı çok net söylüyoruz ve bundan sonrada sırtımızı buraya dayamaya devam edeceğiz" açıklaması henüz hafızalarda tazeyken, HDP örgütünde görevli ve Sebahat Tuncel ile de fotoğrafı bulunan bir sosyal medya kullanıcısı da "Biz sırtımızı PKK'ye dayıyoruz ve silahlanıyoruz!" mesajını paylaşarak tehdit etti.

Zülküf Kaya isimli sosyal medya kullanıcısı, elinde silah bulunan fotoğrafını paylaşarak, "Biz sırtımızı PKK'ye dayıyoruz ve silahlanıyoruz!" sözleriyle tehdit etti. Kaya'nın ayrıca Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Eş Sözcüsü Sebahat Tuncel ile çekilmiş bir fotoğrafı da var.

Bu haber toplam 1732 defa okunmuştur
Klavye başında böyle asker basınca gözyaşı
ali kahraman
Sanal kahraman olmak kolay
07 Eylül 2015 Pazartesi 13:18
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri