Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Pamukoğlu’ndan Batum’a: Şaşkın ördek

10.02.2011 14:29
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, TSK'ya yönelik söylediği 'Kâğıttan Kaplan' sözleriyle gündeme gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum’a 'Şaşkın Ördek' benzetmesi yaptı.

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, TSK'ya yönelik söylediği 'Kâğıttan Kaplan' sözleriyle gündeme gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum’a 'Şaşkın Ördek' benzetmesi yaptı.

2011 yılında yapılacak genel seçimler öncesinde Trakya Bölgesi’nde seçim çalışmalarına katılan Pamukoğlu, bu kapsamda Edirne’ye geldi. Şehir merkezinin bir bölümünde gerçekleştirdiği turun ardından partisinin İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Osman Pamukoğlu burada bir basın açıklaması yaptı. Bir gazetecisinin sorusu üzerine CHP Genel Başkanı Batum’un sözlerini değerlendiren Pamukoğlu, "Sizin bölgede avcı ve bataklık çoktur. Dolayısıyla ördekleri bilir. Şaşkın ördek nereden dalar. Bir atasözünüz var değil mi? Durum budur." açıklamasını yaptı.

Bu yıl yapılacak seçimlerde iki önemli hususa dikkat ettiklerini belirten Pamukoğlu, "Bunlardan birincisi milletvekili adayları mutlaka aday gösterildikleri ilin ve bölgenin çocukları olacak. İkincisi onları mutlaka ön seçimle örgüt seçecek. Genel merkez değil. Trakya’daki milletvekilleri mutlaka Edirneli, Tekirdağlı ve Kırklareli’li olacak." diye konuştu.
 

Bu haber toplam 4568 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri