Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Arap Şeyh'inden küstah teklif

06.08.2011 12:17
"Hırka-i Şerif’i verin size Boğaz'da saray yaptıralım"
Bu haber toplam 3200 defa okunmuştur
kimin ağzı
Ramazan Çelik
bir önceki yorum da yazmayı unuttum.Araplara küfretmek için can atanlar var.onların ekmeğine yağ sürüp ne yapmak istiyorsunuz.Kardeşliği pekiştireceğinize nefret tohumu mu ekmek istiyorsunuz.
07 Ağustos 2011 Pazar 00:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
kimin ağzı
Ramazan Çelik
ben habernameyi anlayamıyorum.Kimin ağzıyla yazıyorlar.Hangi haber kaynağından kopyala yapıştır yapmışlar.Habername giderek sulanıyor mu anlamadım.
07 Ağustos 2011 Pazar 00:54
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
1978lerdeki gibi..
hursit dilaver
niye kızarsınız. 70 sente muhtaç olduğumuz 1978lerde ecevitin CHP hükümeti, mukaddes emanetleri arabistana satacaktı.. unuttunuz di mi..dahası bizim ankara otelinin gümüş çatal kaşıkları da satılmak üzere sayılması falan yapılmıştı..arapların bu tür emanetler istemesi normal. çünkü onlar hala türkiyede CHP var sanıyorlar.
06 Ağustos 2011 Cumartesi 23:45
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
AZ BİLE
CONNECT
BUNLAR GERÇEKTEN MÜSLÜMAN OLSA DÜNYADA MÜSLÜMAN KIYIMI AÇLIKTAN ÖLEN İNSAN BATININ SALTANATI HİÇBİRŞEY KALMAZ KİMSE KİMSENİN MÜSLÜMANLIĞINI İNANCINI SORGULAYAMAZ UYGUN DA OLMAZ AMA BEN ÖZELLİKLE SÖYLÜYORUM BELKİ BİR UTANAN ÇIKAR İÇLERİNDEN SARAYLARDAN DIŞARI ÇIKMADIKLARI ANLAŞILIYOR HERKEZİDE KENDİLERİ GİBİ SALTANAT SARAY DEBDEBE DÜŞKÜNÜ ZANNEDİYORLAR YORUM YAPAN DİĞER ARKADAŞIM ALINMASIN AMA KÜSTAHLIĞIN YANINDA DÜNYADAN DA Bİ HABER BUNLAR MÜSLÜMAN HER HALİYLE ÖRNEK OLMALI ELİN HRİSTİYANI BURALARDA MİSYONERLİK YAPIYOR DİYE KIZIYORUZ PEKİ BİZİM PETROL ŞEYHLERİMİZ NE YAPIYOR ALTIN ARABA MI OLUR BU KADAR YOKSUL AÇ VARKEN BİR MÜSLÜMAN ALTIN ARABAYA MI BİNER VEYA TRİLYONLUK ARABAYA BİNER Mİ UYGUNMU BU REZİLLİĞİGÖREN HRİSTİYAN MÜSLÜMANLIK HAKKINDA NE DÜŞÜNÜR PAYLAŞMA DİNİ KARDEŞLİK DİNİ ÖRNEK İNSANLAR NE KADAR GÜZEL BİR DİN DİYEBİLİR Mİ PEYGAMBERİMİZİN BİZE ÖĞRETTİĞİ DİN BU MU ? KÜSTAHLIK MIŞ AZ BİLE KIZAN BANA KIZSIN
06 Ağustos 2011 Cumartesi 19:04
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Bu Teklifte Küstahlık Nerede?
Abdi Ak
Her müslüman böyle kutsal bir emanetin bekçiliğini yapmak ister. bu masum isteği bile küstah gören nasyonalist anlayış habername.com a yakışmıyor. Ben bu siteyi yanlış tanımadımsa.
06 Ağustos 2011 Cumartesi 16:33
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri