Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hırsıza İlginç Teşekkür !

31.10.2013 00:20
ABD'de bir kadın, oğlunun Cadılar Bayramı için hazırladığı kabağı çalan hırsıza, sıradışı bir yöntemle "teşekkür" edince sosyal medyada ilgi odağı oldu.

33 yaşındaki anne Becky Reina, tam da Cadılar Bayramı öncesi 2 yaşındaki Tommy'nin kabağını çalan hırsıza hitaben, büyükçe bir karton üzerine teşekkür yazısı yazdı. Reina, yazısında, "Oğlumun kabağını çalan kişiye: Bu hayat dersi için teşekkürler. Bu onun, bazen hiçbir işe yaramayan insanların olduğunu ve bunları başından atması gerektiğini öğrenmesine yardımcı olacak. Oğlum iki yaşında olduğu ve bu yazıyı okuyamayacağı için bir şey daha eklemek istiyorum'' diyerek hakaret içeren bir sözcük kullandı.
 

ŞİKAYETÇİ OLDU

Oğlunun kabağı çalındıktan sonra çok üzüldüğünü ve gece yarısına kadar ağladığın söyleyen anne Reina, üç kabak daha yaparak oğlunu teselli etmeye çalıştıklarını belirtti. Reina ayrıca, hırsızın yakalanması için şikayette bulunduğunu kaydetti. Reina'nın, "teşekkür" yazısının fotoğrafını çekerek fotoğraf paylaşım sitesi Reddit'e koymasının ardından, resim kısa sürede viral oldu.

Olayın bir gün içinde herkes tarafından duyulduğunu kaydeden Reina, "Howard Üniversitesi yakınlarında oturuyoruz. Öğrenciler geçerken durup eve ve evin önündeki kabaklara bakıyorlar. Hatta kapıyı vurup içeri girdikten hatıra fotoğrafı çektirenler bile oluyor" dedi.HABERVAKTİM

Bu haber toplam 1424 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri