Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hükümeti Harekete Geçirdi! Artık Yapamayacaklar

22.12.2014 16:39
HDP'nin İmralı ziyaretlerinin ardından kamuoyunda tepkilere neden olan açıklamalar yapması hükümeti harekete geçirdi.


HDP, İmralı ziyaretlerinin ardından kamuoyunda tepkilere neden olan açıklamalar yapmayacak, basın üzerinden polemiklere son verilecek

YENİ SAYFA AÇILDI

Hükümet, terörün son bulması için yürüttüğü çözüm sürecini seçimden önce nihai hedefe ulaştırma konusunda kararlı adımlar atmayı sürdürüyor. Süreci daha geniş tabana yaymak için diğer Kürt partileri ile de görüşen hükümet, kırılganlıkların son bulması için HDP ile iletişimde de yeni bir sayfa açtı. 

YENİDEN BELİRLENDİ

Sabah'ın haberine göre, HDP ile yaşanan polemiklerin son bulmasını isteyen hükümet, İmralı ziyaretlerinin ardından yapılan açıklamaların çerçevesini de yeniden belirledi.

SON BULACAK!

HDP, İmralı ziyaretlerinin ardından kamuoyunda tepkilere neden olan açıklamalar yapmayacak, basın üzerinden polemiklere son verilecek. Yeni dönemde HDP milletvekilleri sürece ilişkin atılacak adımlar olgunlaşmadan kamuoyu ile paylaşmayacak.

Yetkililer, HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in açıklamaları, HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın iç güvenlik paketinin yasalaşması durumunda sokaklarda eylem yapılacağını açıklamalarının iletişimde yeni bir çerçeveyi zorunlu kıldığını söyledi.

Bu haber toplam 1510 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri