Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hulki Cevizoğlu'nun Afrika tepkisi

13.08.2011 02:21
Ulusalcı yazar Hulki Cevizoğlu'nun Afrika'ya yardım kampanyasıyla ilgili sözleri büyük tepki çekti..

Twitter'da Somali için yapılan yardımlara yorum yapan Cevizoğlu, eleştirlerin odağı haline geldi.

Somali için düzenlenen yardım kampanyalarına anlam veremediğini belirten Hulki Cevizoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da tepkileri üzerine çekti.

AYRANI YOK İÇMEYE..

Cevizoğlu Twitter hesabında şöyle yazdı: ''Türkiye'de ekonomik kriz yaşanırken, nerden çıktı bu Afrika'ya yardım? Tam bir "ayranı yok içmeye, tahtıravalli ile gider Afrika'ya" örneği.

CEVİZOĞLU'NA HİNDİSTAN GÖNDERMESİ

Hulki Cevizoğlu bu mesajının ardından sosyal medyada bir eleştiri bombardımanı ile karşılaştı. Bir çok okuyucu Türkiye'nin Kurtuluş Savaşı'nı hatırlatarak yokluk pençesindeki Hindistan'ın gönderdiği yardımları hatırlattı.

İşte Cevizoğlu'na yönelik tepki mesajlarının bazıları:

* Hulki cevizoglu insanliktan nasibini alamamis, utanmadan kendine ortak ararcasina vicdansizligini reklam etmis.

* Oruc; Hulki Cevizoglu gibilerin, Somali'de acliktan olmekte olan insanlari anlamasi icin bir sans tabi anlayana!

* galiba yine hulki cevizoglu insanligin ortak vicdaniyla kendi vicdanının ayrımını güzel yapmış bu gece.

* Hindistan acken turkiyedeki kurtulus savasina varini yogunu gonderen hintli muslumanlari uyaran bi hulki cevizoglu cikmamis mi?

* Yani hulki cevizoglu diyoki birakin ölsün o cocuklar.o cocuklar ölseler bile öbür dunyada melek olacaklar.peki ya sen ne olacaksin! ! 

Bu haber toplam 5168 defa okunmuştur
vay vay vay
tamer meral
Hergün binlerce borçlu insanın yanından geçtiğinizden haberiniz yok dimi, tilki kendi geçemiyor arkasına bir çalı bağlamış. sizinkisi buna benziyor.
18 Ağustos 2011 Perşembe 01:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
deniz feneri=afrika somali
kemalist
Haklısınız sayın cevizoğlu Dünyada kriz varken Türkiyede kriz varken nereden cıktı bu yardım bence yardımın zamanının ramazan olması ve toplanan paraların alman deniz feneri gibi bu sefer İHH da toplanması ve İHHnın öncü olması evet sayın cevizoğlu bununda ileride görürsün deniz fenerinde olduğu gibi bu paraların bir miktarı yeni bir tv kanalı ya yerel secim masrafında yada beleş satılan özelleşen tesislere gidecek ve türkiyemiz yepyeni pırıl pırıl zenginlere kovuşacak zavallı işçi memurda asgari üçrete talim edip sonrada dua edecekler Allah akepeden razı olsun başımızdan eksik etmesin amin diyecekler.ne güzel seneryo demi aynısı almanyada olmuştuda oradan arakladım türkiyeye uyguladım tabi anlıyan cıkarsa. evet afrikaya yardım yapalım ama tek elden koordineli bir şekilde olur ben şimdi para göndersem bu para yerine ulaşacakmı kimin cebine girecek çünkü tv ac öğle banka ve kuruluş varki bunların kacı toplanan para ve yiyecekler yerine ulaşıyo.
13 Ağustos 2011 Cumartesi 13:23
Beğendim (1)Beğenmedim (3)
YORUMUN DEVAMI
TÜRKİYEDE OBEZLİK HASTANESİ AÇILACAK
yedidağınaslanı
Hulkiciğin bundan haberi yok mu?
13 Ağustos 2011 Cumartesi 12:14
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri