Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsmailağa Cemaati Avşar’ı çarşafa soktu

02.11.2011 09:35
İsmailağa Cemaati, Avşar’ın kurbanla ilgili yorumuna “Yediğin etler babanın tarlasında mı yetişiyor” yanıtını verdi

Kurban bayramlarında “Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı” tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati’nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar’ın fotoğrafını photoshop’la çarşaflı hale getirerek, “Hayvan kesen bir dini aklım almıyor” cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli Ahmet Hoca’nın fotoğrafıyla birlikte “Yediği etler babasının tarlasında mı yetişiyor” yorumunu ekledi. Cemaat “Hayvan kesen bir dini aklım almıyor” sözünü Hülya Avşar’a mal etti. Oysa Avşar yazısında, 9 yaşında bir çocuğun babaannesine sorduğu bu soruyu aktararak, kendisini düşünmeye sevk ettiğini anlatıyordu.

‘SOSYETE CAHİLİ’

Cemaatin bu paylaşımı 183 takipçi tarafından da beğenildi. Takipçilerin yorumları arasında Avşar’ı sert dille eleştirenlerin sayısı oldukça fazla oldu.

Bu haber toplam 5840 defa okunmuştur
BÖYLELERİNE CEVAP VERMEYECEKSİN
R. A
Kendi kendine konuşsun dursun.
02 Kasım 2011 Çarşamba 12:50
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
kurban ve cahiller
muhammed hoseyn
her kurban bayramı arefesinde densiz bir cahil birşeyler söyler. eğer sizde delikanlılık onur varsa bu hayvanlara olan merhametinizi hindilere boğalarada göstersenize. ama kininiz sadece müslümanlara. medyatik olmak için mukeddesata saldırı şart.siz önce insan gibi yaşayın kendinize saygınız olsun sonra fikrinzi beyan edersiniz. medyatik olmak için şarlatan olmaya gerek yok zaten gayri insani yaşantınız sizi medyatik yapmaya yeter artar bile. fikrinizi kendinize saklayın biz sadece insan olanların fikrine önem veririz. HERKES KENDİ CİNSİNE MERHAMET EDERMİŞ. 3 öğün et ye bizon kutup ayısı fok kürklerini giy sonrada hayvanlara acı. gülünç olmayın
02 Kasım 2011 Çarşamba 12:40
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri