Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hürriyet muhabirinin Hollande'a sorduğu soru

28.01.2014 00:57
Hürriyet muhabiri Türkiye'ye gelen Fransız Cumhurbaşkanı'na İnkar Yasası'nı sordu.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ziyaret için geldiği Türkiye'de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Abdullah Gül ile ortak basın toplantısı düzenleyen Hollande'a neler sorulacağı merak konusuydu. Özellikle son zamanlarda özel hayatıyla gündeme gelen Hollande'a bu konu sorulmadı.

İNKAR YASASI SORULDU

Geçtiğimiz ay motosiklete binip aktris sevgilisi Julia Gayet ile gizlice buluşması kameralara yansıyan Hollande'ın bu fotoğrafları sadece Fransa basınında değil tüm dünya basınında konuşulmuştu. Basın toplantısında bu konunun da sorulması bekleniyordu. Ancak magazin haberlerini es geçmeyen Hürriyet bile bu konuda sessiz kaldı. Hollande'ı izlemek için Paris'ten gelen Hürriyet muhabiri bunun yerine gündemde bile olmayan Ermeni İnkar Yasası'nı sordu.

SARAYINDA BİLE BU SORU SORULMUŞTU

Yeni yıl dolayısıyla Elysee Sarayı'nda Fransız gazetecilerle bir araya gelen Hollande'a son günlerde yaşadığı ''yasak aşk'' ile ilgili soru da sorulmuştu. Konu ile ilgili soruyu yanıtlayan Hollande, özel yaşamında sorunlar yaşadığını açıklamıştı.

MOTOSİKLETLİ BULUŞMA BASINA YANSIMIŞTI

4 çocuğunun annesi Segolene Royal'dan ayrılan ve Elysee Sarayı'nda 2 yıldır gazeteci Valery Trierweiler ile yaşayan Hollande'ın geçtiğimiz ay motosiklete binip aktris sevgilisi Julia Gayet ile gizlice buluşması olay olmuştu. Kaskı ile tanınmayan Hollande ayakkabılarıyla kendini ele vermişti.ensonhaber

Bu haber toplam 1706 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri